Advent na home office

Možná se to týká přímo Vás, vašich kolegů, spolupracovníků nebo obchodních partnerů. Každoroční vánoční večírek odpadá, osobní jednání se nekonají. Jak i přesto udržet teamového ducha v pracovních kolektivech? Jak stylově poděkovat spolupracovníkům a obchodním partnerům? Vánoční květinové dekorace jsou tou správnou volbou. Zašlete je jako poděkování i jako nápaditý dárek!

Barva a styl letošních vánoc

Barvami letošních Vánoc jsou lososová, tyrkysově zelená a starorůžová. Trendem Vánočních dekorací jsou kromě tradičních šišek a plátků pomerančů drobné umělé květy, peříčka, ručně vyráběné ozdoby - andělé, sněhové vločky, klasické lesklé baňky. Nahlédněte:

Pokud si přejete vánoční dekorace v tomto stylu, dejte ozvěte se nám na 792 487 109 a společně dáme vaší představě konkrétní podobu. Můžete si být jisti, že obdarovaní budou nadšení z krásného adventního dárku.

Vánoční výzdoba podniků a firem

Přemýšlíte, jaký předvánoční kabátek by slušel interiérům Vaší firmy a nebo podniku? Chcete, aby zde lidé mohli nasát předvánoční atmosféru? Se stylovou adventní výzdobou to půjde jako po másle! Napište nám svou představu na info@fleurop.cz a my se postaráme o vytvoření kouzelných adventních dekorací na Vašem pracovišti. Květinové výzdobě ve firmách a na různých eventech věnujeme maximální pozornost. Vše domýšlíme do nejpodrobnějších detailů s ohledem na celkovou představu klienta. Díky spolupráci s nejlepšími floristy České republiky máte jistotu profesionální a esteticky skvěle odvedené floristické práce. Podívejte se, jak pečujeme o firemní zákazníky i na námi realizované zakázky zde: https://www.fleurop.cz/kvetiny-pro-firmy.


Nejoblíbenější vánoční dekorace

Tradičními vánočními barvami jsou zlatá, stříbrná, bílá a rudá červená. Pokud Vás neoslovují letošní trendy, vsaďte na osvědčenou klasiku. Radost uděláte jak slavnostním adventním věncem, tak stylovým svícnem nebo speciální vánoční kyticí.

Vánoční svícny

Ideální adventní dekorace vhodná pro všechny prostory. Obdarovaným navíc dopřejete chvíli klidu a rozjímání při pohledu na zapálenou adventní svíci...


Adventní věnce

V rámci předvánoční výzdoby prostě nelze opomenout adventní věnec. Základem je vždy mohutný, přírodní a svěže voňavý korpus. Barevné ladění náleží Vašim preferencím, stejně jako výběr přírodních a nebo vkusných umělých ozdob. Standardně v našem sortimentu naleznete červenou a bílou variantu, na přání zhotovíme cokoli, co zalichotí Vašim očím a vkusu.Vánoční kytice

Skvělý dárek, který můžete zaslat i na poslední chvíli a přesto uděláte výborný dojem. Je libo zasněná vánoční orchidej, rudý vánoční amarylis nebo voňavé lilie a to vše stylově doladěné do neodolatelné vánoční vizáže? Stačí si jen vybrat zde: https://www.fleurop.cz/zimni-kytice.
Přejeme pokud možno poklidný a kouzelný předvánoční čas!

Bezkontaktní doručení květin
Bezkontaktní doručení květin je inovativní způsob, jak udělat příjemci květin radost i době, kdy je osobní setkání komplikované. Zašlete elegantní dárkové ...
Jak pečovat o hrnkové orchideje
Orchidej je právem považována za jednu z nejoblíbenějších pokojových květin pro svou krásu i relativní nenáročnost. Podlehněte jejich kouzlu také a dopřejt...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost