Novinky ze světa květiN

 

Vítejte na našem květinovém blogu!

 

Srdečně Vás zveme ke sledování zajímavostí a novinek ze světa půvabných a křehkých  květin a také floristické doručovací značky Fleurop. Načerpejte inspiraci a kochejte se krásou květin!

 

jak zaujmout v businessu pomocí květin

Máte na starosti vztahy s obchodními partnery a lámete si hlavu nad pěknými netradičními dárky? Hodil by se Vám WOW efekt před přidělením nové zakázky? Potřebujete zajistit pravidelné doručení jubilejních kytic pro Vaše zaměstnance? Nebo chcete jen netradičně zaujmout na poli businessu? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, podívejte se na naše tipy a doporučení, jak využít šarm květin ve světě obchodu. Rádi Vám se vším pomůžeme!

 

Zobrazit článek

jaké bylo mistrovství floristiky česka 2017

Mistrovství floristiky v České republice probíhá každoročně a koná se již od svého vzniku v Děčíně. Letos, v roce 2017, probíhá již 46. ročník a pořadatelé se tento rok rozhodli pro krásné prostory místního děčínského zámku.  Samozřejmě jsme si jako květinová doručovací služba Fleurop nechtěli tuto nejprestižnější českou floristickou akci nechat ujít a zapojili jsme se předáním atraktivních cen pro vítězného floristu seniora, vítěznou školu juniora a uspořádáním tipovací soutěže pro návštěvníky o nejkrásnější svatební kytici s možností získat doručení kytice kamkoliv v Česku zdarma.

 

Zobrazit článek

péče o řezané květiny by se neměla podcenit

 

Krásná kytice je bezesporu ozdobou každého bytu nebo kanceláře. Neméně důležitá je ale také péče o  květiny, protože ta zajistí, aby Vaše kytice zůstala co nejdéle svěží a krásně vypadala. Přijměte proto několik našich rad a doporučení.

 

Zobrazit článek

Německo má svého nového Mistra floristu pro období 2016 -2018

 

V pořadí již 31. Mistrovství Německa ve floristice proběhlo třetí srpnový víkend 2016 tradičně v Berlíně a tentokráte v duchu olympijských her. Dvoudenní zápolení 11 neměckých finalistů jednotlivých spolkových zemí v tom nejkrásnějším a nejvoňavějším oboru proběhlo za účasti odborné i laické veřejnosti v moderním centru Berlína, v nákupním centru Potsdamer Platz Arkády.

Zobrazit článek