Novinky ze světa květiN

 

Vítejte v našem květinovém blogu!

 

Srdečně Vás zveme ke sledování zajímavostí a novinek ze světa půvabných a křehkých  květin a také floristické doručovací značky Fleurop. Načerpejte inspiraci a kochejte se krásou květin!

 

Jaké květiny vybrat na valentýna 

Valentýn je za dveřmi a pokud si nejste jistí, jakou květinu pro svou milovanou máte vybrat a jak se květina správně předává, rádi Vám se vším poradíme. Nechte se inspirovat v našem článku.


Zobrazit článek

 

 

 

 

 

 

 

Vánoce provoněné květy 

Dny Adventu a nadcházejících vánočních svátků jsou jedněmi z nejkrásnějších v celém roce. Ať už proto, že na ně jako děti velmi rádi vzpomínáme pro jejich magickou atmosféru zabalenou do voňavého cukroví, pečení perníčků, zdobení vánočního stromku a radost nad jeho magickou září, anebo proto, že v době vánoc byli a jsou lidé tak nějak vlídnější, srdečnější a hlavně pohromadě. At už potřebujete doručit vánoční kytici nebo si udělat svépomocí krásnou vánoční dekoraci, inspiraci naleznete v tomto článku.

Zobrazit článek

 

 

 

 

 

 

 

letošní brněnskou růži ovládl jan milt

V pátek 16. listopadu 2018 se uskutečnil další ročník oblíbené floristické soutěže Brněnská růže. V letošním již 23. kole se mezi sebou utkalo celkem 17 juniorů a 19 floristů seniorů. Absolutním vítězem se stal florista naší sítě Fleurop - talentovaný Jan Milt.  Dozvěděli byste se rádi více? Pak čtěte dále.

Zobrazit článek

 

 

 

 

 

 

 

podzim přináší zklidnění i inspiraci

Barevná paleta podzimu je nekonečná. Téměř vše, co nabízí Vaše zahrada nebo podzimní příroda, může být využito pro vytvoření krásné kytice nebo podzimní dekorace. Hledáte inspiraci? Pak čtěte dále.

Zobrazit článek

 

 

 

 

 

"jedno století" v květech v rámci mistrovství floristiky čr

Středu a čtvrtek 16. a 17. května ovládly květiny, když se v prostorách děčínského zámku konalo 47. Mistrovství floristů ČR - Děčínská kotva 2018. Jako jeden z partnerů akce jsme byli u toho a využili tak příležitost oslavit kreativitu a vášeň všech účastníků pro floristické  řemeslo. Témata soutěží se letos nesla v duchu „Jednoho století“, připomínající 100. výročí vzniku Československé republiky. Chcete se dozvědět více? Zobrazit článek

 

 

 

 

 

 

 

Centrum chodov díky fleurop rozkvetlo

Jak vypadá skutečně velká floristická show se mohli Češi přesvědčit v únoru v nákupním centru  Chodov. Přímo před zraky diváků vázali nádherná floristická aranžmá jedni z nejlepších floristů Čech a Německa. Program byl doprovázen workshopem a focením v květinových šatech. Vyvrcholením akce se stala návštěva Miss World Taťjany Gregor Brzobohaté a její představení spolupráce Nadace Krása pomoci a naší značky Fleurop. Podrobnosti se dozvíte v článku.

Zobrazit článek

 

 

 

 

 

 

 

 

floristický Seminář  společnosti Fleurop pro střední děčínskou školu 

"Být profesionálem v oboru znamená dokonalou znalost a ovládání floristických technik..", říká vícemistryně Německa ve floristice Elisabeth Schoenemann. O své zkušenosti a lásce k floristickému řemeslu se podělila na semináři, který naše společnost Fleurop věnovala vítězné škole soutěže Děčínská kotva v roce 2017. Nechte se inspirovat její vytříbenou technikou květinových vypichovaných aranží. Floristické tipy naleznete v článku!

Zobrazit článek

 

 

 

 

 

 

na Party? buďte jiná!  přirozeně krásná díky květinovému šperku ve vlasech

 

Ať už pro speciální příležitosti, jakými jsou svatební den, mimořádný event či focení do rodinného alba anebo jen tak pro radost, pro samotný pocit cítit se skvěle a svěže....květinová ozdoba ve vlasech Vás povznese do výšin lehkosti, hravosti a propojení s přírodou. A my Vám poradíme, jak na to!

Zobrazit článek

jak zaujmout v businessu pomocí květin

Máte na starosti vztahy s obchodními partnery a lámete si hlavu nad pěknými netradičními dárky? Hodil by se Vám WOW efekt před přidělením nové zakázky? Potřebujete zajistit pravidelné doručení jubilejních kytic pro Vaše zaměstnance? Nebo chcete jen netradičně zaujmout na poli businessu? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, podívejte se na naše tipy a doporučení, jak využít šarm květin ve světě obchodu. Rádi Vám se vším pomůžeme!

Zobrazit článek

jaké bylo mistrovství floristiky česka 2017

Mistrovství floristiky v České republice probíhá každoročně a koná se již od svého vzniku v Děčíně. Letos, v roce 2017, probíhá již 46. ročník a pořadatelé se tento rok rozhodli pro krásné prostory místního děčínského zámku.  Samozřejmě jsme si jako květinová doručovací služba Fleurop nechtěli tuto nejprestižnější českou floristickou akci nechat ujít a zapojili jsme se předáním atraktivních cen pro vítězného floristu seniora, vítěznou školu juniora a uspořádáním tipovací soutěže pro návštěvníky o nejkrásnější svatební kytici s možností získat doručení kytice kamkoliv v Česku zdarma.

 

Zobrazit článek

péče o řezané květiny by se neměla podcenit

 

Krásná kytice je bezesporu ozdobou každého bytu nebo kanceláře. Neméně důležitá je ale také péče o  květiny, protože ta zajistí, aby Vaše kytice zůstala co nejdéle svěží a krásně vypadala. Přijměte proto několik našich rad a doporučení.

 

Zobrazit článek

Německo má svého nového Mistra floristu pro období 2016 -2018

 

V pořadí již 31. Mistrovství Německa ve floristice proběhlo třetí srpnový víkend 2016 tradičně v Berlíně a tentokráte v duchu olympijských her. Dvoudenní zápolení 11 neměckých finalistů jednotlivých spolkových zemí v tom nejkrásnějším a nejvoňavějším oboru proběhlo za účasti odborné i laické veřejnosti v moderním centru Berlína, v nákupním centru Potsdamer Platz Arkády.

Zobrazit článek