Její narozeniny jsou za dveřmi! Pídíte se po nějakém dárku, který rozzáří tvář vaší milé, vaší ženy, kamarádky, maminky a nebo kolegyně? Pugét voňavých, barevných a krásně naaranžovaných květů je sázkou na jistotu!

CO K NAROZENINÁM PRO ŽENU?

Ženy květinové dárky milují. Pokud jde o narozeniny, většina žen i tak trochu očekává a nebo doufá, že od svého partnera kytici dostane. Nedivte se - květiny jim připomínají krásu okamžiku, kdy kytici od Vás dostaly.

JAKOU KYTICI VYBRAT K NAROZENINÁM?

Určitě záleží, komu chcete kytici věnovat. Jinou kytici zvolíte, pokud chcete obdarovat partnerku a jinou tehdy, pokud například gratulujete své nadřízené k významnému jubileu. Je skvělé, pokud znáte vkus ženy, které je kytice určena - pak neváhejte sáhnout po tom, co ji zaručeně potěší.

NAROZENINOVÁ INSPIRACE

Nejoblíbenější stálicí mezi květinami je královská růže nejrůznějších barev. Můžete jich věnovat tolik, kolik je obdarované let. Na výběr máte ale z mnoha dalších možností, takže s klidem propusťte uzdu vaší fantazii i kreativitě! Nicméně - abyste se v tom úplně neztratili, vytvořili jsme pro Vás speciální kategorii kytic, které jsou určeny právě k narozeninám. Podívejte se zde: https://www.fleurop.cz/kytice-k-narozeninam.

PO ČEM ŽENY TOUŽÍ

Jednoznačně po překvapení! Co takhle zaslat jí kytici ještě do práce? Krom kouzelného momentu překvapení vytvoříte také příjemnou atmosféru plnou těšení se na setkání s Vámi.

Toto překvapení pro Vás rádi zařídíme. Kytici k narozeninám uváží ti nejlepší floristé, kteří v ČR působí.O profesionalitě a kreativitě našich florstů svědčí mimo jiné i doporučení celosvětového portálu Best Florist Review, který Fleurop zmiňuje jako top společnost, pokud chcete zaslat kytici v tuzemsku a nebo do zahraničí - https://www.bestfloristreview.com/best-prague-flower-delivery/.


O doručení květin se postará profesionálně vyškolený kurýr, který se dobře vyzná v květinové etiketě. Povyšte květinový dar i na úroveň zážitku pro obdarovanu. Spolehněte se na nás a těšte se na následnou společnou oslavu!

Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Květomluva aneb jaký je význam květin
Porozumějte řeči květin jako Jiřík v pohádce řeči zvířat! Každý kvítek, každá barvička nese svůj jedinečný význam. Náš článek Vám bude dobrým průvodcem kvě...
Co k narozeninám pro muže? Kyticí nic nezkazíte
Už jste někdy věnovala kytici muži? Vyzkoušejte to, dost možná budete první! Přidejte lahev dobrého vína nebo vynikající pralinky, případně si nechte vytvo...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost