FLEUROP PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY: KVĚTINY PRO KANCELÁŘE I JAKO FIREMNÍ DÁREK

 

Toužíte mít jedinečné obchodní vztahy, úspěchy při komunikaci a příjemné pracovní prostředí? Pomocí květin své obchodní partnery nebo kolegy mile překvapíte a zanecháte vždy velmi pozitivní dojem. Kytice od Fleuropu se hodí pro všechny obchodní příležitosti. Vyjádřete svůj vzkaz pomocí kytice a připravte adresátovi neobyčejně silný zážitek.

 

OBCHOD A KVĚTINY

 

Vztah se zákazníky

Věnujte Vašim zákazníkům ojedinělý zážitek. K narozeninám, v rámci význačného jubilea nebo jako prosté a srdečné poděkování – květinami získáte jejich srdce.

 

Uvedení nových produktů

První dojem je vždy rozhodující. Spojte promotion produktu s emocionálním zážitkem. Věnované květiny se o to postarají dokonale. Je jedno, jestli prostřednictvím direktmarketingu nebo sales aktivit. Takto přitáhnete vždy pozornost.

 

Reklamace  jinak

květinami jako první reakcí na reklamační událost můžete důvěru ve Vaší společnost dokonce ještě posílit – ukažte, že berete vztah vůči zákazníkům velmi vážně.

 

Růst návratnosti

Na pěkně uvázanou kytici reaguje každý – zakomponujte květiny do svého direktmarketingu. O takové míře návratnosti se Vám prozatím jen zdálo!

 

Ocenění spolupracovníků

Jakým způsobem nejlépe posílíte motivaci Vašich spolupracovníků? Pokud otevřeně projevíte, že si jich samotných a jejich práce vážíte.

 

Ukončení obchodní spolupráce

Květiny dodají každému zakončení obchodní spolupráce jedinečný a slavnostní ráz. Kromě   spokojenosti Vašich zákazníků Vám tento akt přinese i dodatečné nákupy a nové zakázky.

 

 

Zaujměte pomocí květin a využijte služby Fleurop!                    K nabídce VŠECH KYTIC.                K nabídce SPECIÁLNÍCH KYTIC.