FLEUROP PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY: KVĚTINY PRO KANCELÁŘE I JAKO FIREMNÍ DÁREK

 

Toužíte mít jedinečné obchodní vztahy, úspěchy při komunikaci a příjemné pracovní prostředí? Pomocí květin své obchodní partnery nebo kolegy mile překvapíte a zanecháte vždy velmi pozitivní dojem. Kytice od Fleurop se hodí pro všechny obchodní příležitosti. Vyjádřete svůj vzkaz pomocí kytice a připravte adresátovi neobyčejně silný zážitek.

 

OBCHODní příležitosti posílíte KVĚTINami

 

Vztah se zákazníky a obchodními partnery

Věnujte Vašim obchodním partnerům a významným zákazníkům ojedinělý zážitek. K narozeninám, v rámci význačného jubilea, poděkování za vzájemnou spolupráci na konci roku nebo jako prosté a srdečné poděkování jen tak v průběhu roku – květinami získáte jejich srdce. Bezesporu velmi překvapíte, pokud pošlete kytici k narozeninám nebo významnému jubileu  Vašim nejdůležitějším obchodním  partnerům.

 

Uvedení nových produktů

První dojem je vždy rozhodující. Spojte promotion produktu s emocionálním zážitkem. Věnované květiny se o to postarají dokonale. Je jedno, jestli prostřednictvím direktmarketingu nebo sales aktivit. Takto přitáhnete vždy pozornost.

 

Reklamace  jinak

květinami jako první reakcí na reklamační událost můžete důvěru ve Vaší společnost dokonce ještě posílit – ukažte, že berete vztah vůči zákazníkům velmi vážně.

 

Růst návratnosti

Na pěkně uvázanou kytici reaguje každý – zakomponujte květiny do svého direktmarketingu. O takové míře návratnosti se Vám prozatím jen zdálo! Připravíme pro Vás jednotlivé květiny jako třeba růže, slunečnice, svítivě barevné gerninky nebo  přizdobené hrnkové nádoby  a speciální kytice. Dokážeme se postarat o vytvoření kytice ve Vašich firemních barvách a doprovázející firemní design. Samostatná květina se může stát neobvyklým reklamním dárkem.

 

Ocenění spolupracovníků

Jakým způsobem nejlépe posílíte motivaci Vašich spolupracovníků? Pokud otevřeně projevíte, že si jich samotných a jejich práce vážíte. Při úspěšném zakončení zakázky nebo splnění náročného projektu, poděkování formou kytice dokáže mnoho. Rovněž darování kytice k významným jubileům Vašich zaměstnanců ukáže Váš zájem o jejich privátní sféru a bezpochyby posílí loajalitu vůči Vaší společnosti. 

 

Ukončení obchodní spolupráce

Květiny dodají každému zakončení obchodní spolupráce jedinečný a slavnostní ráz. Kromě   spokojenosti Vašich zákazníků Vám tento akt přinese i dodatečné nákupy a nové zakázky.

 

 

Zaujměte pomocí květin a využijte služby Fleurop!           

Obraťte se na náš zákaznický servis na lince +420 792 487 101 a my vám připravíme nabídku specielně dle vašich požadavků.