FLEUROP PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY: KVĚTINY PRO KANCELÁŘE I JAKO FIREMNÍ DÁREK

 

Toužíte mít jedinečné obchodní vztahy, úspěchy při komunikaci a příjemné pracovní prostředí? Pomocí květin své obchodní partnery nebo kolegy mile překvapíte a zanecháte vždy velmi pozitivní dojem. Kytice od Fleuropu se hodí pro všechny obchodní příležitosti. Vyjádřete svůj vzkaz pomocí kytice a připravte adresátovi neobyčejně silný zážitek.

 

Vztah se zákazníky

Věnujte Vašim zákazníkům ojedinělý zážitek. K narozeninám, v rámci význačného jubilea nebo jako prosté a srdečné poděkování – květinami získáte jejich srdce.

 

Uvedení nových produktů

První dojem je vždy rozhodující. Spojte promotion produktu s emocionálním zážitkem. Věnované květiny se o to postarají dokonale. Je jedno, jestli prostřednictvím direktmarketingu nebo sales aktivit. Takto přitáhnete vždy pozornost.

 

Reklamace  jinak

S květinami jako první reakcí na reklamační událost můžete důvěru ve Vaší společnost dokonce ještě posílit – ukažte, že berete vztah vůči zákazníkům velmi vážně.

 

Růst návratnosti

Na pěkně uvázanou kytici reaguje každý – zakomponujte květiny do svého direktmarketingu. O takové míře návratnosti se Vám prozatím jen zdálo!

 

Ocenění spolupracovníků

Jakým způsobem nejlépe posílíte motivaci Vašich spolupracovníků? Pokud otevřeně projevíte, že si jich samotných a jejich práce vážíte.

 

Ukončení obchodní spolupráce

Květiny dodají každému zakončení obchodní spolupráce jedinečný a slavnostní ráz. Kromě   spokojenosti Vašich zákazníků Vám tento akt přinese i dodatečné nákupy a nové zakázky.

 

 

Zaujměte pomocí květin a využijte služby Fleurop!                    K nabídce VŠECH KYTIC.                K nabídce SPECIÁLNÍCH KYTIC.