Internetové květinářství Fleurop

 

Jsme profesionální online květinová služba Fleurop,  součást největší květinové doručovací služby světa, se 100 letými zkušenostmi ze zahraničí v oboru floristiky.

 

Ještě nikdy nebylo nakupování květin tak snadné. Vyberte v pohodlí svého domova nebo kanceláře z naší online nabídky kytic a my Vaši květinu doručíme přímo na adresu obdarovaného do domu nebo kanceláře. Síť květinářství Fleurop tvoří vybraní, spolehliví a profesionální partneři floristé a květináři po celé republice, kteří se floristice věnují s maximální péčí, umem a nasazením a pro které se práce s křehkými květinami stala posláním, vášní a láskou současně. Vaše kytice proto budou profesionálně zhotovené a krásně naaranžované, navíc uvázané čerstvě před jejich doručením na adresu obdarovaného.  Objednáním u Fleurop sázíte na jistotu kvalitní služby doručení a špičkové floristické zpracování.

Partnerská květinářství Fleurop naleznete v těchto městech: Květinářství Praha, Květinářství Brno, Květinářství Karlovy Vary, Květinářství Ostrava,  

 

 

Online nabídka kytic

Naši online nabídku kytic, kterou naleznete na našem webu, uvázali specielně pro český trh renomovaní čeští  floristé známých jmen: Jan Milt, Lucie Kulmanová, Daniela Sedliská a Jarmila Pejpalová.

Řezané květiny jsou universálním dárkem pro jakoukoliv příležitost a pokud si nejste jisti správným výběrem květiny pro tu kterou příležitost, využijte naše přehledné členění  a objednejte kytici online pohodlně ze svého domova nebo Vaší kanceláře, pro tyto situace :

 

V naší  online nabídce květin máme pro Vás kromě tradičních květin jakými jsou růže, chrysantémy, eustomy, gerbery, lilie a alstromerie i sezonní druhy jako například oblíbené tulipány, frézie, pryskyřníky, z letních květin pak slunečnice, matioly, campanuly, delphinia, z  podzimních  hypericum, quercus nebo cartamus a z vánočních amarylisy,  cymbidium nebo vánoční hvězdy v nádobě. I milovníci exotiky naleznou v našem sortimentu podle svého gusta exotické krasavice heliconii, strelicii, kurkumu nebo kalu.

 

Pokud necháte složení kytice a výběr jednotlivých květin na těch nejpovolanějších – našich floristických partnerech, jistě bude příjemce Vaší kytice mile překvapen zajímavým aranžmá, které naši floristé zhotoví s láskou ke každému detailu.

 

Rozvoz květin a online objednání

  •       objednávat můžete 7 dní v týdnu na www.fleurop.cz
  •       telefonické objednávky přijímáme po-pá v 8.30 – 17.00 hodin, v sobotu v 9.00 – 11.00 hodin
  •       doručení květin provádíme po-pá mezi 8.00 – 20.00 hodin,sobotu v 9.00- 20.00 hod. pro Prahu a v 9.00 - cca 14.00 pro ostatní města
  •       v neděli doručujeme pouze v Praze, a to v rozmezí 9.00 - 20.00 hod.
  •       v exponovaných dnech jako je Valentýn, Den žen, Den matek a vánoce doručujeme v sobotu ( event. neděli) v rozmezí 9.00-20.00 hod. po celé ČR, nejen v Praze
  •       cena za doručení činí 159 Kč  a je o víkendu a svátcích  stejná jako ve všedních dnech

 

 

Profesionální předání kytice adresátovi

Všechna naše partnerská květinářství používají do vazby kytic květiny naprosto čerstvé a prvotřídní kvality a kytice zhotovují krátce před časem předání. Váš osobní vzkaz je v zalepené obálce přiložen ke kytici a celý květinový dárek je předán osobně adresátovi. Jsme si vědomi toho, že osobní předání kytice je často velmi silným emocionálním zážitkem, donášku a předání kytice zajišťují proto přímo samotní partneři floristé – majitelé prodejen nebo v Praze profesionální kurýrní služba. Pokud v objednávce do pole Poznámka uvedete preferovaný čas doručení, budeme vědět, kdy bude adresát k zastižení.  Aby Vám květiny doma vydržely co nejdéle svěží, nabízíme naše tipy pro správnou péči kytic. O doručení kytice Vás informujeme na Vaši mailovou adresu, pokud jste si tuto službu zaškrtli při online objednávce.

 

Zákaznická podpora

Náš zákaznický servis je Vám plně k dispozici na čísle zákaznického servisu +420 792 487 101 v době po-pá  8.30 - 17.00 hod. a v sobotu 9.00 - 11.00 hodin. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi dotazy nebo specielními požadavky na uvázání kytic.

 

 

takto nás hodnotí naši zákazníci

Zde uvádíme několik příkladů, jak hodnotí naši službu naši  samotni zákazníci.

 

https://www.firmy.cz/detail/13039974-fleurop-praha-nove-mesto.html