Internetové květinářství Fleurop

 

Síť květinářství Fleurop tvoří vybraní, spolehliví a profesionální partneři floristé a květináři, kteří se floristice věnují s maximální péčí, umem a nasazením a pro které se práce s křehkými květinami stala posláním, vášní a láskou současně. Vaše kytice proto budou profesionálně zhotovené a krásně naaranžované.

 

Online nabídka kytic

Naši online nabídku kytic, kterou naleznete na našem webu, uvázali specielně pro český trh renomovaní čeští  floristé známých jmen: Jan Milt, Lucie Kulmanová, Daniela Sedliská a Jarmila Pejpalová.

Řezané květiny jsou universálním dárkem pro jakoukoliv příležitost a pokud si nejste jisti správným výběrem květiny pro tu kterou příležitost, využijte naše přehledné členění  a objednejte kytici online pohodlně ze svého domova nebo Vaší kanceláře, pro tyto situace :

 

V naší  online nabídce květin máme pro Vás kromě tradičních květin jakými jsou růže, chrysantémy, eustomy, gerbery, lilie a alstromerie i sezonní druhy jako například oblíbené tulipány, frézie, pryskyřníky, z letních květin pak slunečnice, matioly, campanuly, delphinia, z  podzimních  hypericum, quercus nebo cartamus a z vánočních amarylisy,  cymbidium nebo vánoční hvězdy v nádobě. I milovníci exotiky naleznou v našem sortimentu podle svého gusta exotické krasavice heliconii, strelicii, kurkumu nebo kalu.

 

Pokud necháte složení kytice a výběr jednotlivých květin na těch nejpovolanějších – našich floristických partnerech, jistě bude příjemce Vaší kytice mile překvapen zajímavým aranžmá, které naši floristé zhotoví s láskou ke každému detailu.

 

Rozvoz květin a online objednání

  •       objednávat můžete 7 dní v týdnu na www.fleurop.cz
  •       telefonické objednávky přijímáme po-pá v 8.30 – 17.00 hodin, v sobotu v 9.00 – 11.00 hodin
  •       doručení květin provádíme po-pá mezi 8.00 – 20.00 hodin,sobotu v 9.00- 20.00 hod. pro Prahu a v 9.00 - cca 14.00 pro ostatní města
  •       v neděli doručujeme pouze v Praze, a to v rozmezí 9.00 - 20.00 hod.
  •       v exponovaných dnech jako je Valentýn, Den žen, Den matek a vánoce doručujeme v sobotu ( event. neděli) v rozmezí 9.00-20.00 hod. po celé ČR, nejen v Praze
  •       cena za doručení činí 159 Kč  a je o víkendu a svátcích  stejná jako ve všedních dnech

 

 

Profesionální předání kytice adresátovi

Všechna naše partnerská květinářství používají do vazby kytic květiny naprosto čerstvé a prvotřídní kvality a kytice zhotovují krátce před časem předání. Váš osobní vzkaz je v zalepené obálce přiložen ke kytici a celý květinový dárek je předán osobně adresátovi. Jsme si vědomi toho, že osobní předání kytice je často velmi silným emocionálním zážitkem, donášku a předání kytice zajišťují proto přímo samotní partneři floristé – majitelé prodejen nebo v Praze profesionální kurýrní služba. Pokud v objednávce do pole Poznámka uvedete preferovaný čas doručení, budeme vědět, kdy bude adresát k zastižení.  Aby Vám květiny doma vydržely co nejdéle svěží, nabízíme naše tipy pro správnou péči kytic. O doručení kytice Vás informujeme na Vaši mailovou adresu, pokud jste si tuto službu zaškrtli při online objednávce.

 

Zákaznická podpora

Jsme Vám rádi kdykoliv k dispozici na čísle zákaznického servisu +420 792 487 101. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi dotazy nebo specielními požadavky na uvázání kytic.