květinářství brno

 

Jsme profesionální online květinová služba Fleurop,  součást největší květinové doručovací služby světa, se 100 letými zkušenostmi ze zahraničí v oboru floristiky. Po celé České republice máme vybrané smluvní partnery floristy, kteří zajistí uvázaní kytice a doručení na místo určení.

 

Potřebujete doručit květiny do Brna a okolí?  Vyberte si v pohodlí svého domova nebo Vaší kanceláře z naší online nabídky kytic a my Vaši květinu doručíme kamkoliv v Brně a okolí  přímo na adresu obdarovaného. . Pro naši značku Fleurop váží v Brně vybraní floristé profesionálové, proto můžete být ujištěni, že  Vaše kytice bude profesionálně zhotovená a krásně naaranžovaná, navíc uvázaná čerstvě před  doručením na adresu obdarovaného.  Objednáním u Fleurop sázíte na jistotu kvalitní doručovací i floristické služby.

 

 

Online nabídka kytic

Řezané květiny jsou universálním dárkem pro jakoukoliv příležitost a pokud si nejste jisti správným výběrem květiny pro tu kterou příležitost, využijte naše přehledné členění  a objednejte kytici online pro tyto situace :

 

V naší  online nabídce květin máme pro Vás kromě tradičních květin jakými jsou růže, chrysantémy, eustomy, gerbery, lilie a alstromerie i sezonní druhy jako například oblíbené tulipány, frézie, pryskyřníky, z letních květin pak slunečnice, matioly, campanuly, delphinia, z  podzimních  hypericum, quercus nebo cartamus a z vánočních amarylisy,  cymbidium nebo vánoční hvězdy v nádobě. I milovníci exotiky naleznou v našem sortimentu podle svého gusta exotické krasavice heliconii, strelicii, kurkumu nebo kalu.

 

Pokud necháte složení kytice a výběr jednotlivých květin na těch nejpovolanějších – našich floristických partnerech, jistě bude příjemce Vaší kytice mile překvapen zajímavým aranžmá, které naši floristé zhotoví s láskou ke každému detailu. Pro tento požadavek zadejte ve Vaší objednávce kytici pod názvem Originální a neotřelá, na výběr máte 2 cenové hladiny, v ceně 799 Kč nebo v ceně 1399 Kč. V případě speciálních požadavků na vytvoření kytice se obraťte na náš zákaznický servis na čísle +420 792 487 101.

 

Doručení květin v Brně a online objednání

  •       objednávat můžete 7 dní v týdnu na www.fleurop.cz
  •       telefonické objednávky přijímáme po-pá v 8.30 – 17.00 hodin, v sobotu v 9.00 – 11.00 hodin
  •       doručení květin v Brně provádíme po-pá mezi 8.00 – 20.00 hodin,sobotu  v 9.00- cca 14.00 hod.
  •       v exponovaných dnech jako je Valentýn, Den žen, Den matek a vánoce doručujeme všechny dny v rozmezí 8.00-20.00 hod. , včetně soboty a neděle
  •       cena za doručení činí 159 Kč  a je pro Brno o víkendu stejná jako ve všedních dnech

 

 

Profesionální předání kytice adresátovi

Všechna naše partnerská květinářství používají do vazby kytic květiny naprosto čerstvé a prvotřídní kvality a kytice zhotovují krátce před časem předání. Váš osobní vzkaz je v zalepené obálce přiložen ke kytici a celý květinový dárek je předán osobně adresátovi. Jsme si vědomi toho, že osobní předání kytice je často velmi silným emocionálním zážitkem, donášku a předání kytice zajišťují proto přímo samotní partneři floristé – majitelé prodejen nebo v Praze profesionální kurýrní služba. Pokud v objednávce do pole Poznámka uvedete preferovaný čas doručení, budeme vědět, kdy bude adresát k zastižení.  Aby Vám květiny doma vydržely co nejdéle svěží, nabízíme naše tipy pro správnou péči kytic. O doručení kytice Vás informujeme na Vaši mailovou adresu, pokud jste si tuto službu zaškrtli při online objednávce.

 

Zákaznická podpora

Náš zákaznický servis je Vám plně k dispozici na čísle zákaznického servisu +420 792 487 101 v době po-pá  8.30 - 17.00 hod. a v sobotu 9.00 - 11.00 hodin. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi dotazy nebo specielními požadavky na uvázání kytic.