Den otců se v českých končinách bohužel nepotkává s takovou popularitou jako Den matek či jiné svátky. Je to ale škoda. I naši otcové si zaslouží úctu a poděkování za jejich péči a starostlivost. Podobně jako oslava Dne otců není u nás běžné ani věnovat jako dárek muži pěknou kytici. Někomu to možná přijde příliš zženštělé, jinému troufalé nebo nevhodné. Tak to ale není. Kytice umí udělat radost všem bez ohledu na pohlaví.


PUGET PRO MUŽE ANO ČI NE?

V rámci jednoho dotazníkového šetření jsme skutečně zjistili, že celých 71 % respondentů mužů nikdy neobdrželo květinu. Více jak čtvrtina respondentů je však důkazem toho, že to možné je a že i osobitě uvázaný pugét dokáží muži ocenit. Vězte, že v zahraničí je toto gesto už naprosto běžné. A kdy jindy překvapit naše muže a tatínky než na Den otců?


SET VÍNA A KVĚTINY TATÍNKA MILE PŘEKVAPÍ

Jedna věc je připomenout si svátek našich otců, druhá vymyslet ideální dárek. Den otců má za úkol vzdát hold všem tatínkům, oslavit jejich roli v rodině i ve společnosti, poděkovat za veškerou starost a péči. Milým gestem, které nepotřebuje žádné složité vysvětlování a mluví jednoduše samo za sebe, je darování květin. Většina z nás by asi bez váhání zvolila variantu alkoholického dárku, to se ale s darováním květiny vůbec nevylučuje. Naopak. Váš dárek takto získá na originalitě a překvapení muže zajistíte právě přidanou květinou než pouze klasickým dárkem, jakým je dobré víno nebo kvalitní sekt.


JAKÉ KVĚTINY VYBRAT PRO DEN OTCŮ

Rozhodnete-li se tedy tuto neděli pro květinovou vazbu, doporučujeme věnovat dostatek času výběru květin a jejich celkovému aranžmá, aby odpovídalo více chlapském duchu. Vyvarujte se pestrobarevných a romantických pugétů, přehnané zdobnosti a dekorací. Naopak se držte jednoduchosti a osobitosti, doporučujeme extravagantní květy i barvy. Pro inspiraci Vám může posloužit naše speciálně vyhotovená nabídka květin pro Den otců. Kvalitní víno, sekt nebo něco sladkého můžete přiložit v druhém kroku objednávky, kdy se Vám rozbalí naše kompletní nabídka.


ONLINE OBJEDNÁNÍ, S FLEUROP RYCHLÉ DORUČENÍ

Výhodou dnešní doby jsou beze sporu služby online. Takto stačí jednoduše vybrat kytici, odeslat objednávku a nechat kytici doručit na jakoukoli tatínkovu adresu, případně do jeho zaměstnání. Nemusíte tedy řešit čas a ani vzdálenost. A pokud bude Váš tatínek tuto neděli zrovna v zahraničí, nevadí. Stačí si vybrat odpovídající zemi a o doručení kytice se také rádi postaráme.Autor článku: Jitka
Zajistit pro Vás krásné kytice, lákavé cenové nabídky a hladký průběh objednávky je mým denním potěšením. Mimoto ráda občas píši o našich květinových událostech a také tipech, jak nám mohou květiny zkrášlit a obohatit všední den.
Poděkujte své mamince květinou ke Dni matek!
Kdo se upřímně těší z každého našeho úspěchu a má nás rád i ve chvíli, kdy zrovna neoplýváme dobrou náladou? Kdo má pro nás za každých okolností pochopení,...
Česká floristika má pro rok 2019 nového Mistra floristu
Předposlední květnový týden se Děčín proměnil ve snovou říši květin. Konala se zde již tradiční a nejvýznamnější floristická soutěž Mistrovství floristů ČR...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost