FLEUROP NYNÍ I V ČESKÉ REPUBLICE!   VÍTEJTE VE SVĚTĚ KVĚTIN!

 

Jedinečná myšlenka Fleuropu

Značka Fleurop byla založena před více než stoletím, v roce 1908 v německém Berlíně. Florista Max Hübner tehdy formuloval jedinečnou myšlenku, že cestovat by neměly  květiny, ale jen jejich objednávky, které se následně doručí na spolehlivá a profesionální místní květinářství co nejblíže adresátovi květinového daru. Tato myšlenka se později stala základem obchodního konceptu značky Fleurop, která se posléze začala šířit i do jiných zemí.

 

Fleurop v mezinárodním měřítku

Dnes, po více než 100 letech, je značka Fleurop v rámci mezinárodního sdružení Fleurop - Interflora jednou z největších a nejznámějších doručovacích květinových služeb po celém světě. Spolupracuje s více než 50 000 partnery floristy a její zastoupení naleznete ve více než 150 zemích světa. Jen ta nejlepší květinářství s osvědčenými, profesionálními floristy jsou  vybírána za partnery sítě Fleurop - Interflora, která každoročně doručí přes 25 milionů květinových objednávek po celém světě.

 

 Od objednání kytice k jejímu doručení

Od objednání kytice na www.fleurop.cz po její osobní doručení uplyne jen pár hodin. Nezáleží na tom, zda chcete kytici doručit na místo vzdálené desítky, stovky nebo tisíce kilometrů. Pro Fleurop nehraje vzdálenost žádnou roli, stačí několik málo kliknutí myší a zanedlouho je kytice osobně předána jejímu adresátovi.

 

Kvalita květin na prvním místě

Spolupracujeme výhradně s osvědčenými floristy a prověřenými květinářstvími. Všechny vazby květin jsou zhotoveny s náležitou péčí a umem vyškolenými, místními květináři, proto Vám můžeme garantovat bezchybné provedení Vaší objednávky a prvotřídní kvalitu a čerstvost použitých květin. Osobní předání kytice adresátovi  je velmi často silným emocionálním zážitkem. Se službou od Fleurop se můžete spolehnout nejen na doručení v požadovaném termínu, ale také na kvalitu předání kytice jejímu příjemci.

 

Fleurop v České republice

Fleurop vstupuje i na trh v České republice! Na adrese www.fleurop.cz nalezne zákazník nabídku rozmanitých kytic vytvořených speciálně pro český trh a pro každou příležitost. Fungujeme globálně, ale myslíme lokálně. Vážíme si umu, píle a invence floristů v České republice a snažíme se podporovat malé a střední podnikatele a živnostníky. Naši partneři floristé se nacházejí po celé České republice, v místech Vašeho bydliště. Jsou vybíráni pečlivě a naším společným pojítkem je niterný vztah k floristickému řemeslu a zájem, aby se floristice dostalo po právu větší pozornosti a zájmu ze strany zákazníků.

Zájmem naším a našich partnerů jsou především excelentní floristické služby a Vaše spokojenost. Naše kytice jsou vytvořeny pro Vás! S radostí, péčí a láskou. Děkujeme Vám, že jste se stali našimi zákazníky.

 

 

Váš tým FLEUROP

 

 

Fleurop – Interflora Česká s.r.o.

Václavské náměstí 40, Praha 1, 110 00

www.fleurop.cz

Tel.:  +420 792 487 101– hotline

Po - Pá : 8.30 – 17.00 hod.

So: 9.00 - 11.00 hod.