Chcete si letos užít parádního Valentýna?

Přemýšlíte, čím byste překvapili svou drahou polovičku? Zkuste to letos pojmout originálně. Máme pro Vás tipy, jak na to. :-)

Nalaďte ji na Valentýn ještě v práci

Základem krásného večera je kvalitní příprava už během dne. Ať už máte večer v plánu cokoli, vždy můžete přispět k tomu, aby se na Vás vaše milá i přes den těšila. Zašlete jí romantickou kytici jako překvapení ještě něž se uvidíte!

Vyberte květiny, které miluje

Růže

Valentýnskou klasikou jsou rudé růže, na které vsaďte vždy, když chcete vyjádřit vášeň. Pokud chcete říct, jak moc si vašeho vztahu vážíte, sáhněte po bílých růžích. Růžové růže vyjádří hravé “mám Tě rád”. Veselí a optimismus pak za Vás řeknou růže v žluté nebo oranžové barvě.

Tulipány

Řada žen nedá dopustit na tulipány. Naprosto neodolatelná je jejich barevná kombinace, která rozzáří náladu každé ženě. Něžné a hravé tulipány jsou jedním z nejžádanějších květinových dárků k Valentýnu!

Originální kytice

Raději byste něco jiného, ale chcete mít jistotu, že se své milé trefíte do vkusu? Pak se inspirujte v našich bestsellerech. To jsou kytice, které si lidé oblíbili nejvíce. Chcete, aby kytice nesla nádech zamilovanosti? Přesně to splňují květiny v naší Valentýnské kolekci!

Vzkaz od Vás

Květinu vždy předává kurýr znalý květinové etikety. Spolehněte se, že překvapení bude nádherné i stylové. Ke kytici se také přidává Váš vzkaz v zalepené obálce, proto neváhejte sdělit přesně to, co máte na srdci.

Pak už se jen tešte se na večer a užijte si nádherného Valentýna!Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Led(n)ové království
Jak vykouzlit krásné květinové zátiší v době, kdy příroda spí? Inspirujte se v přírodě! Zimní plody, bílá barva a nebo naopak prohřívací zář pastelových ba...
Darujte květiny na MDŽ!
Proč darovat ženě kytici na MDŽ? Poděkujte svým polovičkám originálně! Vyjádřete úctu a respekt těm, které dělají Váš život radostným! Velký výběr originál...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost