Potěšte svou polovičku originálně

Možností, jak oslavit Valentýna, bývá obvykle přehršel. Letos to může být kvůli možným uzávěrám kulturních, wellness a gastronomických zařízení složitější. I v domácím prostředí máte několik možností, které můžete realizovat samostatně nebo všechny zároveň:

Valentýnské menu až do domu

Gastronomický zážitek můžete nachystat i ve svém domově - a bez práce! Mnoho restaurací bude nabízet valentýnská meníčka i s rozvozem. Vyzkoušejte nějakou exotičtější kuchyni a nebo vsaďte na oblíbenou klasiku. Prostřete stůl se svíčkami, lahví vína a krásnou voňavou kyticí! Příjemný zážitek zaručen!

Společná koupel

Osvědčená klasika, která nezklame. Vyberte si aroma olej, který navodí romantickou atmosféru (ylang ylang, růže, skořice…), přidejte pěnu a okolo vany rozmístěte zapálené svíčky. Garantujeme, že společné koupání ve vaně budete chtít zopakovat dřív než na další Valentýn!

Romantické oblečení

Mnoho mužů i žen jsou vizuální typy, což znamená, že se rádi pokochají očima. Kdy jindy dopřát svým milým pastvu pro oči než na Valentýna! Pojměte svátek zamilovaných jako příležitost k obohacení šatníku krásným prádlem nebo takto obdarujte svou polovičku. Společně si pak můžete užít párové focení. Přejeme hodně zábavy!

Vzájemná masáž

Stačí Vám trocha masážního oleje, vonná tyčinka, svíčky. Máloco sblíží partnery tak, jako vzájemný dotyk. Pokud nejste zběhlí v provádění masáží, inspirujte se rámci videonávodů na webu, jak na to. Dopřejte si vzájemný relax a uvolnění!

Sněhové zážitky

Patříte mezi sportovní typy nebo prostě rádi trochu akce a nejen romantiku? Vezměte sáňky a vyražete na kopec nebo speciální sáňkařskou dráhu. Otevřená jsou i některá kluziště, vyřádit se můžete i na bruslích. Jak sáňkování, tak bruslení má mimořádně pěknou atmosféru, pokud se na vypravíte až za tmy. Ideální tip, pokud slavíte Valentýna a chcete si jej užít se svými ratolestmi.Nejkrásnější valentýnské kytice

Květiny k Valentýnu prostě patří. Při pohledu na valentýnskou kytici si vaše milá připomene příjemné chvíle, které společně ve svátek zamilovaných strávíte. S kyticí nádherných valentýnských květin si nemusíte lámat hlavu, objednat si ji můžete až k Vašim dveřím!

Vyberte si valentýnskou kytici dle svého gusta:

Posel lásky a dobrých zpráv tulipán

Cesta k jaru je lemována tulipány. Tulipán je nejoblíbenější květinou konce zimy a začátku jara, je to jedna z nejvyhledávanějších valentýnských květin. Darovat je můžete jak z lásky, tak jako milý pozdrav pro své přátele.

Růže nejen pro zamilované

Valentýnská klasika, která potěší každou ženu. Růže komunikují ty nejhezčí láskyplné vzkazy přímo k srdci vaší milované. Kytice růží je perfektní valentýnský dárek od srdce, který nadchne.

Stylové valentýnské kytice

Originální, tradiční i moderní směsové valentýnské kytice jsou skvělou volbou pro milovníky nápadité floristiky. Lilie, eustomy, tulipány, germíny, růže nebo santiny, s valentýnskou dozdobou a nebo v květinové krabičce… Vyberte si z bohaté nabídky!

Přejeme krásné prožití dne lásky!

Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Jak pečovat o hrnkové orchideje
Orchidej je právem považována za jednu z nejoblíbenějších pokojových květin pro svou krásu i relativní nenáročnost. Podlehněte jejich kouzlu také a dopřejt...
Originální rozkvetlý dárek k mezinárodnímu Dni žen
Jak potěšit ženu na MDŽ stylově? Pusťte uzdu své fantazii a dejte se do jarního tvoření... ...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost