PLATEBNÍ MOŽNOSTI

 

Snadná a bezpečná platba - platba u Fleurop

 

Vyberte si takovou platební metodu, která  Vám nejvíce vyhovuje.  Vaši objednávku můžete u Fleurop uhradit platební kartou,platbou Pay Pal nebo pomocí bankovního převodu.

 

Platba kytic kreditní kartou

Vaši objednávku u Fleurop můžete uhradit pohodlně a bezpečně pomocí kreditní/debetní karty. Přijímámte tyto kreditní/debetní karty: VISA,  VISA Electron, Mastercard a Maestro. Pro úspěšné provedení Vaší platby je nutné zadat autorizační kód Vaší platební karty, který se nachází na jejím rubu vedle podpisu.

Platba kartou u Fleurop je velice bezpečná, neboť využíváme 3D -secure řešení, nejmodernější celosvětovou aplikaci kartových Asociací MasterCard a Visa, která  umožňuje bezpečné platby kartou na internetu. Údaje ze své platební karty zadáváte v zabezpečeném bankovním rozhraní.

 

Platba kytic pomocí Pay Pal

Pay Pal je jednou z moderních metod internetové platby, pomocí které můžete svoji objednávku u Fleurop snadno uhradit. Objednali jste, uhradíte přes PayPal a vše je hotovo. Navíc zde neplatíte žádné poplatky. Vaše bankovní údaje a údaje o kreditní kartě nemusíte nikam uvádět.

 

Platba kytic bankovním převodem

Pro tento požadavek kontaktujte prosím před zadáním objednávky zákaznické centrum na lince +420 792 487 101.