Proč vybrat Fleurop

 

1. Kytice pro nás váží ti nejlepší floristé

Floristika není jen naším povoláním, floristika se stala naší vášní.  To samé platí i pro naše partnery floristy, kteří  tvoří síť Fleurop po celé České republice. Všechny květinové obchody a jejich floristy jsme před vstupem do sítě osobně navštívili a s jejich výběrem jsme  si dali opravdu záležet.  Kytice pro Vás pocházejí z rukou profesionálů, kteří se floristice věnují dlouhá leta, a to s vášní a nasazením.  Můžete se proto spolehnout, že kytice pro Vás váží opravdu jen ti nejlepší.  

 

2. Garantujeme tu nejvyšší kvalitu

Je věcí profesní cti každého našeho floristy  uvázat kytici z čerstvých květin a dle požadavku zákazníka.  Jakou z kytic si v našem on-line obchodu vyberete, přesně takovou uvážeme  a doručíme.  

 

3. Ctíme zákazníka

Naše exkluzivní doručovací služba je kvalitní, rychlá a spolehlivá. Kytice neprezentujeme shora, ale ve váze přesně tak, jak ve skutečnosti vypadají. S námi nezažijete zklamání, že kytice v reálu neodpovídá fotografii v online obchodu. 

 

4. Působíme celosvětově

Při doručování květin neznáme žádné hranice. Váš květinový dar umíme doručit do více než 150 zemí světa.  Stačí  jen několik kliknutí myší a Vaše kytice je během několika hodin na druhé straně zeměkoule.

 

5. Máme svůj rukopis

I malé detaily udělají mnoho.  Naše kytice jsou doručovány v elegantní dárkové taštičce, která učiní z každé kytice neotřelý dárek. Dáváme si záležet na tom, aby okamžik vlastního doručení květiny byl jednoznačně ten nejemotivnější a nejvíce vzrušující zážitek.

 

6. Přinášíme inspiraci

Setkáváme se s floristy, sledujeme novinky, účastníme se floristických veletrhů.  Spolupracujeme se Svazem floristů a květinářů a navštěvujeme prestižní floristické akce.  To vše proto, abychom  Vám mohli přinášet inspiraci a ještě lepší služby.