Proč vybrat Fleurop

 

1. Kytice pro nás váží ti nejlepší floristé

Floristika není jen naším povoláním, floristika se stala naší vášní.  To samé platí i pro naše partnery floristy, kteří  tvoří síť Fleurop po celé České republice.  S jejich výběrem si dáváme opravdu záležet, proto se můžete spolehnout, že kytice pro Vás váží opravdu jen ti nejlepší.  

 

2. Garantujeme tu nejvyšší kvalitu

Je věcí profesní cti každého našeho floristy  uvázat kytici z čerstvých květin a dle požadavku zákazníka.  Jakou z kytic si v našem on-line obchodu vyberete, přesně takovou uvážeme  a doručíme.  

 

3. Ctíme zákazníka

Naše exkluzivní doručovací služba je kvalitní, rychlá a spolehlivá. Kytice neprezentujeme shora, ale ve váze přesně tak, jak ve skutečnosti vypadají. S námi nezažijete zklamání, že kytice v reálu neodpovídá fotografii v online obchodu. 

 

4. Působíme celosvětově

Při doručování květin neznáme žádné hranice. Váš květinový dar umíme doručit do více než 150 zemí světa.  Stačí  jen několik kliknutí myší a Vaše kytice je během několika hodin na druhé straně zeměkoule.

 

5. Máme svůj rukopis

I malé detaily udělají mnoho.  Naše kytice jsou doručovány v elegantní dárkové taštičce, která učiní z každé kytice neotřelý dárek. Dáváme si záležet na tom, aby okamžik vlastního doručení květiny byl jednoznačně ten nejemotivnější a nejvíce vzrušující zážitek.

 

6. Přinášíme inspiraci

Setkáváme se s floristy, sledujeme novinky, účastníme se floristických veletrhů.  Spolupracujeme se Svazem floristů a květinářů a navštěvujeme prestižní floristické akce.  To vše proto, abychom  Vám mohli přinášet inspiraci a ještě lepší služby.