EXPRESNÍ DORUČENÍ 100 MINUT

 

Pro naléhavé případy. Pro spontánní překvapení. Pro bezprostřední vyjádření lásky, které nesnese odkladu. Ve všech případech, kdy se jedná o minuty,  se můžete spolehnout na Fleurop. Se službou Expres 100 minut máte jedinečnou příležitost  obdarovat někoho doslova na poslední chvíli a překvapení bude jistě dokonalé.

V případě využití této služby nemůžeme garantovat naprosto přesné vyhotovení kytice dle vyobrazení a může se stát, že některá  z květin v kytici bude nahrazena vhodným ekvivalentem.

 

Služba Expres do 100 minut 

Služba Expres do 100 minut  -  provedeme doručení do 100 minut od přijmutí Vaší objednávky.  Doručení  Expres do 100 minut je možné objednat v pracovních dnech mezi 9.00 – 16.00 hodinou pro Prahu, Brno a města České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostravu, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín. Ve všech ostatních městech po domluvě se zákaznickým servisem.

Doručení Expres 100 minut v sobotu pro Prahu a Brno je možné objednávat v sobotu  mezi 9.00 – 11.00 hodinou , pro sobotní doručení Expres v jiných městech kontaktujte prosím  zákaznický servis, pokusíme se Vám službu zajistit.

 

K nabídce VŠECH KYTIC.                       K nabídce DÁRKOVÝCH KYTIC.