Rozvoz květin a kytic brandýs nad labem

 

Chcete překvapit Vaše blízké a milované a zaslat jim květiny? Nemůžete se osobně dostavit na významnou událost nebo schůzku, ale rádi byste vyjádřili Vaši účast vhodným dárkem? K narozeninám, svatebnímu dni, k narození miminka, k úspěšně zvládnuté zkoušce, jako akt poděkování, z lásky nebo prostě jenom tak... Tímto láskyplným gestem věnujete  mnohem víc než jen krásné květiny, věnujete vzrušující a nezapomenutelný zážitek. Věnujete kus sebe  a vyjádříte, že o danou osobu nebo událost i  přes Vaši nepřítomnosti výrazně stojíte. Kytice od Fleurop, uvázané těmi nejlepšími floristy profesionály, jsou tím pravým dárkem pro opravdu každou příležitost.

 

Zajistíme pro Vás profesionální doručení květiny ve městě Brandýs nad Labem a v jeho okolí. Naše partnerské, spolehlivé,  pečlivě vybrané květinářství v tomto městě  zhotoví ty nejkrásnější květinové vazby a aranže, které si vyberete  v naší e-shopové nabídce nebo originální květinová díla, přímo na míru Vašemu požadavku ( pro tento požadavek kontaktujte prosím telefonicky náš zákaznický servis na čísle 792 487 101). Tímto můžeme být ujištěni, že Vaše on-line objednaná  kytice květin bude doručena naprosto čerstvá a v prvotřídní kvalitě. O kvalitní zaslání květin ve správný čas a profesionální  předání se postará naše partnerské květinářství, které je pro doručení květiny tím nejlepším  kurýrem, neboť  ví, jak co nejlépe nakládat s květinami během rozvozu. Květiny jsou uvázány bezprostředně před doručením a  vezeny ve vodě s tou největší pečlivostí. 

 

Vaše květiny doručíme v Brandýse nad Labem a v jeho okolí  standartně od pondělí do pátku v rozmezí 8.00 – 20.00 hod., v sobotu doručíme  kytici v čase 8.00 – 13.00 hod.  Pro sobotní doručení květiny doporučujeme učinit objednávku kytice online nejlépe den předem kvůli dostupnosti všech květin. V sobotu jsme Vám k dispozici v čase zákaznického servisu od 9 - 11 hod. Ve  Vaší květinové online objednávce můžete upřesnit časové rozmezí, kdy bude příjemce kytice k zastižení na uvedené adrese. Zároveň se můžete spolehnout na to, že Vaše květinové překvapení doručíme příjemci kvalitně a v ten správný okamžik. . Květiny a kytice od Fleurop jsou vždy čerstvé a dodané v elegantní dárkové taštičce, která Váš dárek povýší na ještě vyšší úroveň. Váš osobní vzkaz je vždy vložen do zalepené obálky, aby Vaše sdělení zůstalo diskrétně uchováno. Spolu s kyticí dostane obdarovaný i výživový prostředek, aby Vaše květiny vydržely co nejdéle svěží.

 

Cena za rozvoz kytic a květin v brandýse nad labem v sobotu je stejná jako ve všedních dnech a činí 159,- Kč.

 

Pro nestandartní zakázky (originální květinové vazby, výzdoba kanceláří, recepcí, firem, firemních akcí) nás prosím kontaktujte telefonicky nebo mailem na e-shop@fleurop.cz. Garantujeme Vám profesionální vyhotovení Vašich zakázek těmi nejlepšími v oboru floristiky.

 

 

Online nabídka kytic

Naši online nabídku kytic máme přehledně členěnou pro různé příležitosti a pokud si nejste jisti správným výběrem květiny pro tu kterou příležitost, nechte se od nás inspirovat, případně se obraťte na náš zákaznický servis na tel. čísle +420 792 487 101 nebo napište na mailovou adresu info@fleurop.cz.

 

 Ke značce Fleurop neodmyslitelně patří její floristická světová historie, vášeň pro floristiku, rozvoz a doručování kytic a květin v Brandýse nad Labem a jeho okolí a celé ČR,  spojení  s 50 000 světovými floristy v rámci  největší floristické sítě světa, profesionalita Fleurop služeb a výběr nejlepších spolupracujících květinářství a květinových studií.

 

FLEUROP – ŠPIČKOVÁ DORUČOVACÍ KVĚTINOVÁ SLUŽBA S ROZVOZEM KYTIC A KVĚTIN v brandýse nad labem A OKOLÍ, CELÉ ČR A V ZAHRANIČÍ VE VÍCE NEŽ 150 ZEMÍCH SVĚTA.

 

 

FLEUROP - SÍŤ NEJLEPŠÍCH FLORISTů A Profesionálních květinářství čr.