ozvoz květin a kytic polička

 

Chcete překvapit Vaše blízké a milované a zaslat jim květiny? Nemůžete se osobně dostavit na významnou událost nebo schůzku, ale rádi byste vyjádřili Vaši účast vhodným dárkem? K narozeninám, svatebnímu dni, k narození miminka, k úspěšně zvládnuté zkoušce, jako akt poděkování, z lásky nebo prostě jenom tak... Tímto láskyplným gestem věnujete  mnohem víc než jen krásné květiny, věnujete vzrušující a nezapomenutelný zážitek. Věnujete kus sebe  a vyjádříte, že o danou osobu nebo událost i  přes Vaši nepřítomnosti výrazně stojíte. Kytice od Fleurop, uvázané těmi nejlepšími floristy profesionály, jsou tím pravým dárkem pro opravdu každou příležitost.

 

 

Rozvoz květin polička a okolí  a online objednání 

 

 •       objednávat můžete 7 dní v týdnu na www.fleurop.cz
 •       telefonické objednávky přijímáme po-pá v 8.30 – 17.00 hodin, v sobotu v 9.00 – 11.00 hodin
 •       objednávky pro doručení v sobotu musí být učiněny nejpozději v sobotu do 10.00 hodin, ideálně však v  pátek kvůli dostupnosti všech nabízených květin
 •       doručení provádíme po-pá mezi 8.00 – 20.00 hodin, v sobotu v 9.00 - cca 14.00 hod. 
 •       v exponovaných dnech jako je Valentýn, Den žen, Den matek a vánoce doručujeme v sobotu ( event. neděli) v rozmezí 9.00-20.00 hod. 
 •       cena za doručení činí 159 Kč  a je o víkendu a svátcích  stejná jako ve všedních dnech

 

Profesionální předání kytice adresátovi na poličsku

Naše partnerské,  pečlivě vybrané květinové studio poblíž zhotoví ty nejkrásnější květinové vazby a aranže, které si vyberete v naší e-shopové nabídce. Pro nestandartní zakázky - originální květinové vazby, výzdobu kanceláří, recepcí, firem, firemních akcí nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle 792 487 101 nebo mailem na e-shop@fleurop.cz.  Garantujeme Vám profesionální vyhotovení Vašich zakázek zkušenými floristy.

O kvalitní doručení ve správný čas a profesionální  předání se stará v Poličce přímo náš partnerský florista. Květiny a kytice od Fleurop jsou vždy čerstvé, vezeny ve vodě s největší pečlivostí a dodané v elegantní dárkové taštičce, která Váš dárek povýší na ještě vyšší úroveň. Vzkaz je vždy vložen do zalepené obálky, aby Vaše sdělení zůstalo diskrétně uchováno. Spolu s kyticí dostanete výživový prostředek, aby Vaše květiny vydržely co nejdéle svěží. 

 

Online nabídka kytic

Naši online nabídku kytic máme přehledně členěnou pro různé příležitosti a pokud si nejste jisti správným výběrem květiny pro tu kterou příležitost, nechte se od nás inspirovat, případně se obraťte na náš zákaznický servis na tel. čísle +420 792 487 101 nebo napište na mailovou adresu info@fleurop.cz.

 

 Ke značce Fleurop neodmyslitelně patří její floristická světová historie, vášeň pro floristiku, rozvoz a doručování kytic a květin v Poličce a jeho okolí a celé ČR,  spojení  s 50 000 světovými floristy v rámci  největší floristické sítě světa, profesionalita Fleurop služeb a výběr nejlepších spolupracujících květinářství a květinových studií.

 

proč vybrat FLEUROP 

 • kytice pro nás váží zkušení vybraní floristé profesionálové
 • garantujeme tu nejvyšší kvalitu
 • ctíme zákazníka 
 • působíme národně i celosvětově
 • čerpáme ze 100 leté tradice značky v zahraničí
 • přinášíme inspiraci