Rozvoz květin a kytic Praha

 

Chcete překvapit Vaše blízké a milované a zaslat jim květiny? K narozeninám, svatebnímu dni, k úspěšně zvládnuté zkoušce, jako akt poděkování nebo prostě jenom tak... Tímto láskyplným gestem věnujete  mnohem víc než jen krásné květiny, věnujete vzrušující a nezapomenutelný zážitek. Kytice od Fleurop, uvázané těmi nejlepšími floristy profesionály, jsou tím pravým dárkem pro opravdu každou příležitost.

 

Rozvoz květin PRAHA  a online objednání 

 •       objednávat můžete 7 dní v týdnu na www.fleurop.cz
 •       telefonické objednávky přijímáme po-pá v 8.30 – 17.00 hodin, v sobotu v 9.00 – 11.00 hodin
 •       doručení provádíme po-pá mezi 8.00 – 20.00 hodin, v sobotu v 9.00- 20.00 hod. a v neděli mezi 9.00 -20.00 hod.
 •       cena za doručení činí 159 Kč  a je o víkendu a svátcích  stejná jako ve všedních dnech

   

Profesionální předání kytice adresátovi

Naše partnerská, pražská, pečlivě vybraná květinová studia zhotoví ty nejkrásnější květinové vazby a aranže, které si vyberete v naší e-shopové nabídce. Pro nestandartní zakázky - originální květinové vazby, výzdobu kanceláří, recepcí, firem, firemních akcí nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle 792 487 101 nebo mailem na e-shop@fleurop.cz.  Garantujeme Vám profesionální vyhotovení Vašich zakázek těmi nejlepšími v oboru floristiky.

Můžete se spolehnout na to, že Vaše květinové překvapení doručíme příjemci kvalitně a v ten správný okamžik. Naši partneři floristé se nacházejí po celé Praze, aby rozvoz květiny byl co nejkratší. Květiny a kytice od Fleurop jsou vždy čerstvé a dodané v elegantní dárkové taštičce, která Váš dárek povýší na ještě vyšší úroveň. Vzkaz je vždy vložen do zalepené obálky, aby Vaše sdělení zůstalo diskrétně uchováno. Spolu s kyticí dostane obdarovaný i výživový prostředek, aby Vaše květiny vydržely co nejdéle svěží.

 

 

Online nabídka kytic

Naši online nabídku kytic, kterou naleznete na našem webu, uvázali specielně pro český trh renomovaní čeští  floristé známých jmen.Řezané květiny jsou universálním dárkem pro jakoukoliv příležitost a pokud si nejste jisti správným výběrem květiny pro tu kterou příležitost, využijte naše přehledné členění  a objednejte kytici online pohodlně ze svého domova nebo Vaší kanceláře, pro tyto situace :

 

Tak jako jsou neodmyslitelným symbolem Prahy její skvostné památky jako je celosvětově známý Karlův most, Staroměstský Orloj, katedrála sv. Víta , Hradčany, Tančící dům, Kampa u Vltavy nebo třeba moderní Václavské náměstí, tak neodmyslitelným symbolem značky Fleurop je její floristická světová historie, vášeň pro floristiku, excelentní rozvoz a doručování kytic a květin v Praze,  spojení  50 000 světových floristů do největší floristické sítě světa, profesionalita Fleurop služeb a výběr nejlepších spolupracujících květinářství a květinových studií.

 

proč vybrat FLEUROP 

 • kytice pro nás váží zkušení vybraní floristé profesionálové
 • garantujeme tu nejvyšší kvalitu
 • ctíme zákazníka 
 • působíme národně i celosvětově
 • čerpáme ze 100 leté tradice značky v zahraničí
 • přinášíme inspiraci