Rozvoz květin a kytic Praha

 

Chcete překvapit Vaše blízké a milované a zaslat jim květiny? K narozeninám, svatebnímu dni, k úspěšně zvládnuté zkoušce, jako akt poděkování nebo prostě jenom tak... Tímto láskyplným gestem věnujete  mnohem víc než jen krásné květiny, věnujete vzrušující a nezapomenutelný zážitek. Kytice od Fleurop, uvázané těmi nejlepšími floristy profesionály, jsou tím pravým dárkem pro opravdu každou příležitost.

 

Zajistíme pro Vás doručení květinového daru po celé Praze a jejím okolí. Naše partnerská, pražská,  pečlivě vybraná květinová studia  zhotoví ty nejkrásnější květinové vazby a aranže, které si vyberete  v naší e-shopové nabídce nebo originální květinová díla, přímo na míru Vašemu požadavku ( pro tento požadavek kontaktujte prosím telefonicky náš zákaznický servis na čísle 792 487 101). 

 

Váš květinový dar doručíme v Praze standartně od pondělí do soboty v rozmezí 8.00 – 20.00 hod., nedělní doručení zajistíme ve stejném čase 8.00 – 20.00 hod. v případě objednání nejpozději v sobotu v čase zákaznického servisu 9 - 11 hod. Můžete se spolehnout na to, že Vaše květinové překvapení doručíme příjemci kvalitně a v ten správný okamžik. Naši partneři floristé se nacházejí po celé Praze, aby rozvoz květiny byl co nejkratší. Květiny a kytice od Fleurop jsou vždy čerstvé a dodané v elegantní dárkové taštičce, která Váš dárek povýší na ještě vyšší úroveň. Vzkaz je vždy vložen do zalepené obálky, aby Vaše sdělení zůstalo diskrétně uchováno.

 

CENA ZA ROZVOZ KYTIC A KVĚTIN V PRAZE O VÍKENDU A SVÁTCÍCH JE STEJNÁ JAKO VE VŠEDNÍCH DNECH A JE ZAHRNUTA V CENĚ KYTICE.
 

Pro nestandartní zakázky (originální květinové vazby, výzdoba kanceláří, recepcí, firem, firemních akcí) nás prosím kontaktujte telefonicky nebo mailem na e-shop@fleurop.cz. Garantujeme Vám profesionální vyhotovení Vašich zakázek těmi nejlepšími v oboru floristiky.

 

Tak jako jsou neodmyslitelným symbolem Prahy její skvostné památky jako je celosvětově známý Karlův most, Staroměstský Orloj, katedrála sv. Víta , Hradčany, Tančící dům, Kampa u Vltavy nebo třeba moderní Václavské náměstí, tak neodmyslitelným symbolem značky Fleurop je její floristická světová historie, vášeň pro floristiku, spojení  50 000 světových floristů do největší floristické sítě světa a profesionalita jejích služeb.

 

FLEUROP – ŠPIČKOVÁ DORUČOVACÍ KVĚTINOVÁ SLUŽBA S ROZVOZEM KYTIC A KVĚTIN PO CELÉ PRAZE, CELÉ ČR A V ZAHRANIČÍ VE VÍCE NEŽ 150 ZEMÍCH SVĚTA.

 

 
FLEUROP - SÍŤ NEJLEPŠÍCH FLORISTŮ ČR