Rozvoz květin a kytic varnsdorf

 

Chcete překvapit Vaše blízké a milované a zaslat jim květiny? Nemůžete se osobně dostavit na významnou událost nebo schůzku, ale rádi byste vyjádřili Vaši účast vhodným dárkem? K narozeninám, svatebnímu dni, k narození miminka, k úspěšně zvládnuté zkoušce, jako akt poděkování, z lásky nebo prostě jenom tak... Tímto láskyplným gestem věnujete  mnohem víc než jen krásné květiny, věnujete vzrušující a nezapomenutelný zážitek. Věnujete kus sebe  a vyjádříte, že o danou osobu nebo událost i  přes Vaši nepřítomnosti výrazně stojíte. Kytice od Fleurop, uvázané těmi nejlepšími floristy profesionály, jsou tím pravým dárkem pro opravdu každou příležitost.

 

Zajistíme pro Vás profesionální doručení květiny v městě Varnsdorf a v jeho okolí. Naše partnerské, spolehlivé,  pečlivě vybrané květinářství  zhotoví ty nejkrásnější květinové vazby a aranže, které si vyberete  v naší e-shopové nabídce nebo originální květinová díla, přímo na míru Vašemu požadavku ( pro tento požadavek kontaktujte prosím telefonicky náš zákaznický servis na čísle 792 487 101). Tímto můžeme být ujištěni, že Vaše on-line objednaná  kytice květin bude doručena naprosto čerstvá a v prvotřídní kvalitě. O kvalitní zaslání květin ve správný čas a profesionální  předání se postará naše partnerské květinářství, které je pro doručení květiny tím nejlepším  kurýrem, neboť  ví, jak co nejlépe nakládat s květinami během rozvozu. Květiny jsou uvázány bezprostředně před doručením a  vezeny ve vodě s tou největší pečlivostí. 

 

Vaše květiny doručíme v Varnsdorfu a v jeho okolí  standartně od pondělí do pátku v rozmezí 8.00 – 20.00 hod., v sobotu doručíme kytici  na varnsdorfsku v čase 8.00 – 13.00 hod.  Pro sobotní doručení květiny doporučujeme učinit objednávku kytice online nejlépe den předem kvůli dostupnosti všech květin. V sobotu jsme Vám k dispozici v čase zákaznického servisu od 9 - 11 hod. Ve  Vaší květinové online objednávce můžete upřesnit časové rozmezí, kdy bude příjemce kytice k zastižení na uvedené adrese. Zároveň se můžete spolehnout na to, že Vaše květinové překvapení doručíme příjemci kvalitně a v ten správný okamžik. . Květiny a kytice od Fleurop jsou vždy čerstvé a dodané v elegantní dárkové taštičce, která Váš dárek povýší na ještě vyšší úroveň. Váš osobní vzkaz je vždy vložen do zalepené obálky, aby Vaše sdělení zůstalo diskrétně uchováno. Spolu s kyticí dostane obdarovaný i výživový prostředek, aby Vaše květiny vydržely co nejdéle svěží.

 

Cena za rozvoz kytic a květin v varnsdorfu v sobotu je stejná jako ve všedních dnech a činí 159,- Kč.

 

Pro nestandartní zakázky (originální květinové vazby, výzdoba kanceláří, recepcí, firem, firemních akcí) nás prosím kontaktujte telefonicky nebo mailem na e-shop@fleurop.cz. Garantujeme Vám profesionální vyhotovení Vašich zakázek těmi nejlepšími v oboru floristiky.

 

Online nabídka kytic

Naši online nabídku kytic máme přehledně členěnou pro různé příležitosti a pokud si nejste jisti správným výběrem květiny pro tu kterou příležitost, nechte se od nás inspirovat, případně se obraťte na náš zákaznický servis na tel. čísle +420 792 487 101 nebo napište na mailovou adresu info@fleurop.cz.

 

 Ke značce Fleurop neodmyslitelně patří její floristická světová historie, vášeň pro floristiku, rozvoz a doručování kytic a květin v Varnsdorfu a jeho okolí a celé ČR,  spojení  s 50 000 světovými floristy v rámci  největší floristické sítě světa, profesionalita Fleurop služeb a výběr nejlepších spolupracujících květinářství a květinových studií.

 

FLEUROP – ŠPIČKOVÁ DORUČOVACÍ KVĚTINOVÁ SLUŽBA S ROZVOZEM KYTIC A KVĚTIN v varnsdorfu A OKOLÍ, CELÉ ČR A V ZAHRANIČÍ VE VÍCE NEŽ 150 ZEMÍCH SVĚTA.

 

 

FLEUROP - SÍŤ NEJLEPŠÍCH FLORISTů A Profesionálních květinářství čr.