Rozvoz květin Brno

Rozvoz květin Brno

Každá žena si zaslouží, aby ji muž miloval a hýčkal. Jak jinak byste jí to ale chtěli dokázat než voňavou květinou? Je to ten nejlepší způsob, jak ukážete vaší partnerce, sestře nebo mamince, že na ni myslíte.

Květinu můžete koupit v kterýkoliv všední den a dokonce i v sobotu. Nemusíte tak čekat na žádnou slavnostní příležitost, jakou jsou například narozeniny, svátek nebo výročí svatby. Nejvíc ženu překvapíte, když jí koupíte květinu jen pro to, abyste jí zpříjemnili den.


Rozvoz květin po Brně a okolí

Aby byl moment překvapení o to větší, využijte rozvoz květin naším kurýrem. Každé ženě udělá radost, když pro ni připravíte toto milé gesto. Krásný pugét jí navíc bude tiše závidět nejedna kolegyně.

Udělat radost je tak jednoduché!

Pokud zatím neobdarováváte svoji partnerku proto, že jste časově velmi vytížení a nemůžete trávit váš drahocenný čas v květinářství, vyřešte to jednoduše s námi. Stačí, když si uděláte pár minut a pohodlně přes váš počítač, notebook nebo telefon vytvoříte objednávku - my pak už květinu doručíme za vás.

Naši floristé přichystají kytici těsně před jejím doručováním, takže se nemusíte obávat, že by byla při předání povadlá. Naopak bude stejně krásná, jako kdybyste si ji vyzvedli osobně. Každou kytici doručujeme v pěkné dárkové taštičce, ve které je nádobka s vodou, díky které bude květina při doručení krásně čerstvá.


Jak si můžete květinu objednat?

V našem týmu pracují zkušení brněnští floristé, kteří jsou zárukou toho, že bude každá květina výjimečná a originální. Vaši kytici vykouzlí floristé, kteří jsou nejblíže místu doručení.

Díky tomu nebudeme muset květinu dlouho převážet v autě. Tím eliminujeme jednak její povadnutí a poškození při přepravě, ale také pozdní doručení, které by mohlo vést k nezastižení adresáta. 


Kytice podle příležitosti

Pokud nepatříte mezi romantiky, kteří darují květinu jen tak, jistě ji darujete alespoň v momentě, kdy je k tomu vhodná příležitost. U nás si můžete vybrat květinu, která se bude skvěle hodit k různým příležitostem, jako jsou:

Společně s vaší partnerkou můžete také oslavit nové roční období. Podívejte se do naší nabídky jarních a zimních květin.


Přidejte k pugétu vzkaz!

Aby obdarovaná věděla, od koho květina je, nezapomeňte k ní přidat vzkaz. Můžete na něj napsat vaše jméno nebo vyznání lásky, které celkový dojem z pugétu ještě více podtrhne. Vzkaz však není nutností. Pokud chcete zůstat v utajení, můžeme kytici doručit anonymně a nechat tak obdarovanou přemýšlet, kdopak si na ni asi vzpomněl.


Květina vám nestačí?

Přijde vám květina jako dárek málo? V takovém případě si k ní můžete přiobjednat bonboniéru, víno nebo sekt, který květinu skvěle doplní.

Víno nebo sekt pak navíc budete moct vypít s partnerkou a hezký romantický večer je tak zaručen.

Pokud máte na květinu speciální požadavek, ať už co se týče jejího aranžmá nebo chcete připravit kytici na míru, neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 792 487 101.


Objednání a následné doručení

Pro uvázání kytice potřebujeme jen pár hodin. Díky tomu ji můžete mít přichystanou ještě v ten den, co si ji objednáte. Nemusíte mít tedy obavy, že prošvihnete výročí svatby, narozeniny nebo jinou důležitou událost.

K tomu, abyste měli nachystanou květinu v týž den, co si ji objednáte, stačí, když si vytvoříte objednávku do 15:00. O doručení květiny se dozvíte pomocí SMS zprávy, nebo e-mailu v závislosti na tom, kterou variantu jste zatrhli v objednávkovém formuláři.

Květiny rozvážíme každý den kromě neděle a to jak v dopoledních, tak i odpoledních hodinách, jak se můžete přesvědčit v tabulce níže. Můžete si tak sami vybrat, která denní doba vám nejvíce vyhovuje. Ve významných sobotních dnech doručujeme květiny až do 18:00.


Pondělí

8:00 - 20:00

Úterý

8:00 - 20:00

Středa

8:00 - 20:00

Čtvrtek

8:00 - 20:00

Pátek

8:00 - 20:00

Sobota

9:00 - 14:00

Neděle*

Zavřeno

V neděli probíhá rozvoz květin o Dni matek od 8.00 - 20.00 hodin.
 

Pokud budete mít zájem o smuteční věnce, je potřeba, abyste si vytvořili objednávku tři dny dopředu. Jejich příprava je totiž náročnější než výroba kytic, a tak na ně potřebujeme více času.


Kolik vás bude obdarování stát?

Cenu za vybrané květiny naleznete v naší nabídce. Doručení po Brně a okolí vás bude stát 159 Kč. Částka za doručení je stejná ve všední den i v sobotu. Pokud se stane, že příjemce nezastihneme a budeme muset kytici doručovat znovu, budeme si účtovat dalších 169 Kč.

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost