ROZVOZ KVĚTIN ČR

Ujistěte se, že doručujeme na Vaši požadovanou adresu

ROZVOZ KVĚTIN

Potřebujete doručit květiny Vašim blízkým, milované osobě nebo obchodnímu partnerovi? Fleurop Vám zajistí vše potřebné! Objednejte květiny online z pohodlí Vašeho domova nebo Vaší kanceláře. Nabízíme rozmanité kytice pro všechny příležitosti. Květinovou vazbu vyhotoví naši partneři - profesionální floristé, kteří sídlí nejblíže místa adresáta a jsou součástí naší mezinárodní floristické sítě Fleurop. Můžete být proto ujištěni, že vyhotovené kytice jsou aranžované zkušenými profesionály, kteří pro vazbu květin používají pouze čerstvě řezané květiny. Kytice jsou uvázané krátce před jejich doručením a doručeny v dárkovém balení.


DODACÍ NÁKLADY 

  • doručení v pracovních dnech: 169 Kč
  • doručení v sobotu, neděli ( vyjma Praha): 169 Kč
  • cena za opakované doručení (v případě nezastižení příjemce květiny): 169 Kč


DODACÍ ČASY

  • v pracovních dnech doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00, sobota 9:00 - 14:00, v Praze doručujeme v sobotu i v neděli od 9:00-20:00
  • objednávky přijaté v pracovní den do 15:00 hod. budou doručeny týž den, objednávky přijaté po 15.hod se doručí následující den
  • v exponovaných dnech jako Valentýn, MDŽ apod., doručujeme celý den 8 - 20:00
  • v něděli ( vyjma Praha) a ve svátek standartně kytice nedoručujeme, pro tento požadavek kontaktujte s předstihem zákaznický servis

ROZVOZ KVĚTIN PROBĚHNE BĚHEM NĚKOLIKA HODIN

Od objednání na www.fleurop.cz po osobní předání kytice neuplyne více času než pár hodin. Do své objednávky můžete do pole Poznámky uvést časové rozmezí, ve kterém doporučujete doručení kytice. Dbejte prosím na to, aby v tomto uvedeném čase byl adresát v místě doručení a Vaše překvapení tak bude dokonalé.

OSOBNÍ PŘEDÁNÍ KYTICE ADRESÁTOVI

Osobní předání kytice adresátovi je často velmi silným emocionálním zážitkem. Donášku a předání kytice zajišťují buď přímo samotní partneři floristé nebo profesionální kurýrní služba.


Potřebuje další informace? Pak nás neváhejte kontaktovat.

E-mail: eshop@fleurop.cz, Tel: +420 792 487 101, Po – Pá: 8.30 – 17.00 hodin, So: 9.00 – 11.00 hodin 


Seznam měst kam rozvážíme

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Mohu poslat kytici anonymně?

Samozřejmě. V průběhu objednávkového procesu ponechte pole vzkazu prázdné. Pokud však vepíšete vzkaz, můžete být ujištěni, že příjemce Vašeho květinového pozdravu se dozví pouze to, co mu na vzkazovou kartičku napíšete. Pro vyhotovení objednávky a eventuelní zpětné dotázání však potřebujeme znát Vaše telefonní číslo a e-mailovou adresu. Tyto údaje nebudou samozřejmě předány příjemci kytice.

Kdy bude moje kytice doručena?

O pracovních dnech doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00 hodin. V případě objednávek kytic do firem zajišťujeme doručení v rozmezí 8.00 – 16.00 hodin. V sobotu doručujeme v rozmezí 9.00 – 20.00 hodin pro Prahu a v rozmezí 9.00 - cca 14.00 pro ostatní města ČR. V neděli doručujeme pouze v Praze. V exponovaných dnech jako Valentýn, Den žen, Den matek a Vánoce doručujeme v rozmezí 9.00-20.00 hod. po celé ČR, nejen v Praze. Doručení kytic v zahraničí probíhá v pracovních dnech v rozmezí 8.00 - 20.00 hod, v sobotu v rozmezí 9.00 -13.00 hodin. Dodací čas v zahraničí probíhá v rámci jejich místního času.

Co se stane, pokud nebude příjemce kytice zastižení?

Pokud nebude příjemce kytice zastižen a Vy v rámci objednacího procesu zaškrtnete možnost " kytici ponechat u sousedů", pokusíme se kytici přenechat na vhodném místě v sousedství nebo na pracovišti u kolegů. Pokud toto není možné, je kytice odvezena zpět na květinářství, které ji zhotovilo. V místě doručení je přenechán vzkaz k jejímu vyzvednutí.

Co je uvedeno na vzkazové kartičce?

Na vzkazové kartičce může objednatel kytice přenechat adresátovi osobní vzkaz. Tento vzkaz je předán v přesně znějící podobě tak, jak je při objednávce zadán a není k němu vepsán žádný jiný text, např. název kytice apod. Nezapomeňte u svého vzkazu uvést Vaše jméno, aby příjemce věděl, komu za květiny poděkovat...Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost