Rozvoz květin Ostrava

Rozvoz květin Ostrava

Už jste dnes potěšili svoji partnerku nějakým pěkným dárkem? Říkáte, že ne? Pak je nejvyšší čas tuto chybu napravit. Čím jiným jí udělat radost než pěknou řezanou květinou, která potěší ženu v každém věku?

Vůbec při tom nezáleží na tom, jestli vyberete puget růží, gerber nebo tulipánů. Důležité je, že jí tímto gestem ukážete, že na ni myslíte a to i v případě, že zrovna neslaví narozeniny nebo svátek.

Krásná kytice je jednoduchý způsob, jak své ženě vyjádříte, jak moc ji milujete a vážíte si toho, co pro vás a vaši rodinu každý den dělá.


Rozvoz květin v Ostravě a okolí

Rádi byste partnerku obdarovali, ale nechce se vám chodit do květinářství? To není žádný problém! Využijte naší služby a nechte naše floristy a kurýry, aby kytici vytvořili a doručili za vás.

Díky tomu navíc docílíte toho, že bude vaše partnerka o to víc překvapená. Navíc jí možná bude chvíli trvat, než zjistí, kdo pro ni toto milé překvapení připravil. Pokud hledáte společnost, která doručí květinu včas a vždy čerstvou, jste na správné adrese.

Potěšte svoji ženu častěji, určitě si to zaslouží! Zkuste se zamyslet nad tím, kolikrát ji během roku obdarujete? Dáváte květiny jen tak, nebo čekáte na nějaký speciální okamžik? Jistě by byla ráda, kdybyste jí krásný puget koupili častěji.

Krásných květin není nikdy dost, proto si buďte jisti, že tento dar vždy udělá radost.


Jak to u nás funguje?

O výrobu květin se postarají zkušení ostravští floristé. Jejich výsledkem bude krásná voňavá kytice, která vykouzlí vaší ženě úsměv na tváři.

Nemusíte se bát, že by při přepravě došlo k jejímu poškození. Přípravu kytice má na starost květinové studio, které je nejblíže místu doručení. Díky tomu je zajištěno, že bude přeprava k jejímu novému majiteli co nejkratší.

Každý puget doručíme v pořádku a hlavně včas, abychom adresáta na uvedené adrese zastihli. Puget je vázaný těsně před tím, než se s ním vydáme na cestu, takže bude čerstvý a krásně voňavý. Takže na něm vaše žena nenajde jedinou zvadlou květinu.

Rozvoz umožňujeme celý den. Nezáleží tak na tom, jestli chcete ženu překvapit dopoledne v práci, nebo v odpoledních hodinách u ní doma.


Květina ke speciální příležitosti

I když je důležité obdarovávat ženu bez speciální příležitosti, neměli byste také zapomenout na významné dny. Během roku jich je několik, proto je lepší, když si je vyznačíte do kalendáře, abyste na některý nezapomněli.

V naší nabídce naleznete kytice, které se hodí k:

Květinu si také můžete vybrat podle její barvy. Pokud víte, že má vaše paní nejraději bílou, červenou nebo například modrou barvu, vyberte pro ni právě tuto barevnou kombinaci.


Nezapomeňte přidat vzkaz

Každý puget je sice krásný, ale když k němu navíc přiložíte vyznání lásky, které bude schované v obálce, bude toto romantické gesto o to větší. Přidání vzkazu však není nutné, takže pokud chcete, můžete zůstat v anonymitě.

Vaše žena si tak bude moci celý den lámat hlavu nad tím, zda je květina od vás, nebo jestli má nějakého tajného ctitele.


Ke květině malý dárek

Krásné kytice nejsou to jediné, co u nás najdete. Můžete si vybrat také bonboniéru, víno nebo sekt. Záleží pouze na tom, jakou lahůdku upřednostňujete. Ani jedním nikdy nic nezkazíte.

Pokud máte nějaké speciální přání, naše zákaznická linka je vám k dispozici na telefonním čísle +420 792 487 101. Obrátit se na nás můžete s požadavkem na květinu na míru, nebo pokud byste si přáli změnit její aranžmá.


Jak probíhá objednání a následné doručení?

Květinu si můžete objednat dopředu nebo i v ten den, kdy ji chcete doručit. Pro doručení v den objednávky je nutné, abyste ji objednali nejpozději do 15:00. Kytice rozvážíme každý všední den. Pokud máte zájem o doručení o víkendu, je to možné pouze v sobotu.

Nemusíte se tak obávat, že budete muset na poslední chvíli shánět jiný dárek k narozeninám nebo svátku, který jste možná zapomněli koupit. Vaši ženu by to jistě hodně mrzelo. S námi se ale nic takového nestane a květina dorazí v ten správný den.

Víte, kdy bude adresát na uvedené adrese? Napište nám to do poznámky. Díky tomu eliminujeme riziko, že dotyčnou nezastihneme.

Rozvoz je možný v čase, který uvidíte v tabulce níže. V případě, že na sobotu připadne nějaký významný den, prodlužuje se doba doručování až do 18:00.Pondělí

8:00 - 20:00

Úterý

8:00 - 20:00

Středa

8:00 - 20:00

Čtvrtek

8:00 - 20:00

Pátek

8:00 - 20:00

Sobota

9:00 - 14:00

Neděle*

Zavřeno

V něděli probíhá rozvoz květin o Dni matek v rozmezí 8.00 - 20.00 hodin

Nabízíme také výrobu smutečních věnců. Pokud o něj máte zájem, je potřeba, abyste si vytvořili objednávku tři dny dopředu. Jejich výroba je náročnější, proto naši floristé potřebují více času pro jejich zhotovení.


Kolik za doručení zaplatíte?

Cenu za jednotlivé květiny naleznete v naší nabídce. Doručení po Ostravě a okolí vás bude stát 169 Kč, a to jak ve všední den tak i v sobotu. Nezáleží tak na tom, který den budete chtít květinu doručit. Vždy se snažíme doručovat kytice tak, abychom adresáta zastihli. I přesto se může stát, že na uvedeném místě nebude. V takovém případě si budeme účtovat dalších 169 Kč za opětovné doručení.Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost