Rozvoz květin Ostrava

Rozvoz květin Ostrava

Potřebujete doručit květiny v Ostravě nebo blízkém okolí? A záleží Vám na tom, aby kytice byla opravdu krásná, originálně uvázaná zkušenými floristy a také profesionálně předaná příjemci v požadovanou dobu? Ať se jedná o odpolední doručení květiny na privátní adresu nebo dopolední závoz do firmy, rádi pro Vás vše zajistíme tak, aby příjemce květiny zažil nezapomenutelný okamžik a měl radost z krásného voňavého pugetu čerstvých květin.

Na Ostravsku pro nás váží zkušení floristé a objednávku vyhotoví vždy to květinové studio, které se nachází nejblíže adresy doručení. Květiny necestují daleko a jsou připraveny čerstvě před odvezením. Ke květině můžete ponechat vzkaz, který je vložen do obálky, aby zůstal diskrétně uchován. Pro nevšední příležitosti a významné chvíle můžete ke květině přidat i dárek, v naší nabídce naleznete bonbonieru, víno, či sekt.

Pro nestandarní přání, jakými jsou kytice na míru nebo větší květinové aranže jsme Vám rádi k dispozici na zákaznické lince +420 792487101. Rozvoz květiny proběhne během několika hodin. Pokud víte, kdy bude obdarovaný na adrese k zastižení, uveďte tyto informace do pole Poznámky během objednávky.


Doručovací náklady a časy pro Ostravu a okolí

doručení v pracovních dnech: 159 Kč

• doručení v sobotu: 159 Kč

• cena za opakované doručení v případě nezastižení příjemce květiny: 159 Kč

• po-pá doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00 hod.

• so od 9:00-14 hod., v exponovaných dnech do 18 hodin

• pro doručení v den objednávky je nutné objednat do 15:00 hod.

• smuteční věnce je nutné objednat 3 dny před datem doručeníTyhle kytice doručujeme do města Ostrava