Rozvoz květin Praha

Rozvoz květin Praha

Ženy na sebe berou mnoho různých úkolů a povinností, ať už plní roli matky, živitelky nebo hospodyně. Svůj přínos však v mnoha případech berou jako samozřejmost, a proto ani okolí často nedokáže jejich práci náležitě ocenit. Pravdou však je, že každá žena hluboko uvnitř touží po tom cítit se výjimečná.

Nečekejte na mezinárodní den žen nebo Valentýna a udělejte ženám vašeho života radost už teď. Ať už půjde o přítelkyni, manželku, matku nebo babičku, překvapení v podobě květiny udělá radost každé ženě za jakýchkoliv okolností. Kýžený pocit výjimečnosti totiž nevytvoříte slovy, ale těmi pravými gesty.


Rozvoz květin po celé Praze

Pokud už jste někdy potěšili ženu krásnou květinou, určitě si pamatujete, jak se jí na rtech objevil široký úsměv, její oči se rozzářily a její nálada se otočila o sto osmdesát stupňů.

Proč tedy nešířit radost častěji? Vždyť se ani nemusíte o nic starat - stačí u nás udělat objednávku a my už vše vyřešíme za vás.

Pokud hledáte spolehlivou firmu pro doručení květin v Praze nebo jejím blízkém okolí, pak jste na správném místě! Víme, že zážitek z doručení květiny by měl být naprosto výjimečný a nezapomenutelný. Proto děláme maximum pro to, aby byl každý jeho aspekt doveden k naprosté dokonalosti.


Jak to u nás funguje?

Naši profesionální floristé ke každé objednávce přistupují individuálně, a tak máte jistotu, že výsledkem bude opravdu nádherná a unikátní kytice. Vázání květin má vždy na starosti květinové studio, které se nachází nejblíže adresy doručení.

Tento postup volíme z toho důvodu, aby květiny nebyly dlouho vystavené zimě či jiným přírodním podmínkám, které by je mohly poškodit. Vy se tak můžete spolehnout na to, že námi doručená kytice bude vždy čerstvá a krásně voňavá.

Kytice je ale jen polovinou úspěchu - velký důraz samozřejmě klademe také na její profesionální a včasné předání příjemci.

Nesejde na tom, zda půjde o odpolední doručení na privátní adresu nebo dopolední závoz do firmy. Garantujeme vám, že s námi vše proběhne jako po drátkách.


Kytice podle příležitosti i ročního období

Existuje nespočet příležitostí, ke kterým se dárek v podobě květiny perfektně hodí - a to nejen pro ženy, ale i pro muže! Často však k darování kytice žádná příležitost není potřeba.

U nás si můžete květiny objednat za všech okolností, ať už se jedná o:


Nezapomeňte na osobní vzkaz!

Možná vás napadlo, že doručení kytice někým cizím může působit tak trochu neosobně. Příjemce pak totiž ani nemusí zjistit, že za jejich milým dárkem stojí vaše osoba. Proto naši zákazníci k zásilkám rádi přikládají také vzkazy, které příjemcům spolu s květinou doručíme v obálce.

Jestliže však máte rádi tajemno a chcete docílit toho, aby dotyčný celý den dumal nad tím, kdo mu kytici poslal, samozřejmě vám v tom nebudeme bránit.


A co takhle něco navíc?

Kdybyste měli pocit, že samotná kytice dostatečně nevyjadřuje významnost dané události, přidejte k ní dárek navíc. My jsme na takové situace připraveni, a proto máme v nabídce také bonbonieru, sekt nebo víno. Případně vám na vyžádání můžeme uvázat kytici na míru nebo vytvořit květinové aranžmá.

Pro tyto případy jsme vám k dispozici na zákaznické lince +420 792 487 101.


Jak je to s objednávkou a doručením?

K výrobě kytice a jejímu doručení potřebujeme jen několik hodin od odeslání vaší objednávky. Díky tomu jsme připraveni i na neplánované, spontánní akce.

To je pro vás jakožto zákazníka rozhodně výhodou. Můžete snadno zachránit zapomenuté výročí svatby nebo jinou slavností příležitost.

Jestliže budete chtít vaši kytici doručit ještě v daný den, stačí, když objednávku odešlete do 15:00. To platí pro každý den kromě neděle, kdy má spousta květinářství zavřeno, a tak je třeba objednávku odeslat už předchozí den, tedy v sobotu, a to konkrétně do 11:00. Květiny doručujeme v dopoledních i odpoledních hodinách tak, jak uvádíme v tabulce níže.

Pokud víte o tom, že osoba, pro kterou je kytice určená, bude na doručovací adrese v určitém časovém rozmezí, napište nám to prosím do poznámky k objednávce, a my  budeme směřovat doručení právě na tuto hodinu.


Pondělí

8:00 - 20:00

Úterý

8:00 - 20:00

Středa

8:00 - 20:00

Čtvrtek

8:00 - 20:00

Pátek

8:00 - 20:00

Sobota

9:00 - 14:00

Neděle*

9:00 - 18:00

* nedělní rozvoz platí pouze pro Den matek, v jiné neděle doručení květin neprobíhá.

Samostatnou kategorií jsou také smuteční věnce, které jsou na výrobu mnohem náročnější. U nich je potřeba udělat objednávku už tři dny před požadovaným dnem doručení, aby měli floristé na jejich vytvoření dostatek času.


Kolik zaplatíte?

Ceny všech květinových pugetů jsou uvedeny přímo v naší nabídce. Za doručení po Praze si účtujeme 169 Kč, a to jak ve všední dny, tak i o víkendech. Jestliže příjemce nezastihneme a budeme mu muset květiny doručit znovu, cena činí dalších 169 Kč.
Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost