Rozvoz květin 

 

Potřebujete doručit květiny Vašim blízkým, milované osobě nebo obchodnímu partnerovi? Fleurop Vám zajistí vše potřebné! Učiňte objednávku u Fleurop. Objednejte květiny online z pohodlí Vašeho domova nebo Vaší kanceláře. Nabízíme kytice pro všechny příležitosti a květiny doručíme ještě v den objednávky. Pokud zvolíte Fleurop, zvolili jste jisté a kvalitní služby. Květinovou vazbu vyhotoví naši partneři  - profesionální floristé, kteří sídlí nejblíže místa adresáta a  stali se součástí naší mezinárodní floristické sítě Fleurop. Můžete být proto ujištěni, že vyhotovené kytice jsou aranžované zkušenými profesionály, kteří pro vazbu květin používají pouze čerstvě řezané květiny.  Kytice jsou uvázané krátce před jejich doručením a doručeny v dárkovém balení.

 
Doručení kytic v České republice  

Doručujeme od pondělí do pátku v časech 8.00 – 20.00 hodin,  v sobotu v rozmezí 9.00 – 20.00 hodin v Praze a v rozmezí 9.00 - 13.00 hodin v ostatních městech. V neděli doručujeme pouze v Praze, a to v rozmezí 9.00 - 20.00 hod.

 

 

V současné době doručujeme skoro do všech míst v České republice. Doručení uskutečňujeme do těchto měst a okolí:  Praha, Brno, Ostrava, Karlovy  Vary, Mariánské Lázně,  Lázně Kynžvart, Tachov, Cheb, Františkovy Lázně, Plzeň, České Budějovice, Strakonice, Klatovy, Příbram, Hluboká nad Vltavou, Beroun,  Roztoky u Prahy, Dolní Břežany, Brandýs nad Labem, Mladá Boleslav,  Kladno, Roudnice nad Labem, Děčín, Most, Kadaň, Litoměřice, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Liberec, Hořice, Mnichovo Hradiště, Trutnov, Náchod, Pardubice, Holice, Lázně Bohdaneč, Chrudim, Čáslav, Hořice, Nymburk, Poděbrady, Kolín, Kutná Hora, Chotěboř, Havlíčkův Brod, Světlá nad Sázavou, Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí, Polička, Svitavy, Pelhřimov, Jihlava, Olomouc, Mikulov, Holešov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Břeclav, Karviná, Hlučín, Opava a Zlín.

Síť partnerů neustále rozšiřujeme. Neváhejte se na nás obrátit i telefonicky na lince 792 487 101.

 

Rozvoz květin během několika hodin

Od objednání na www.fleurop.cz po osobní předání kytice neuplyne více času než pár hodin. Do své objednávky můžete do pole Poznámky uvést časové rozmezí, ve kterém doporučujete doručení kytice. Dbejte prosím na to, aby v tomto uvedeném čase byl adresát v místě doručení a Vaše překvapení tak bude dokonalé.

 

 

Osobní předání kytice adresátovi

Osobní předání kytice adresátovi je často velmi silným emocionálním zážitkem. Donášku a předání kytice zajišťují  buď přímo samotní partneři floristé nebo profesionální kurýrní služba.

Se službou od  Fleurop se můžete spolehnout nejen na doručení v požadovaném termínu, ale také na kvalitu předání kytice adresátovi. Květiny dokáží udělat svět krásnějším a šťastnějším pro kohokoliv z nás. Každý si zaslouží květiny. Neváhejte a řekněte pomocí květin vše krásné, co máte na srdci. Fleurop Vám zajístí vše potřebné.

 

 

Doručení kytic v zahraničí

Využijte naši vynikající mezinárodní doručovací květinovou službu Fleurop. Prostřednictvím celosvětové sítě  Fleurop floristů Vám umožníme zaslání kytice do 150 zemí světa. Více než  50 tisíc  partnerských floristů sítě Fleurop - Interflora zajistí ročně  přes  25 milionů květinových zakázek po celém světě.