SÍŤ FLEUROP PARTNERŮ

 

Síť Fleurop partnerů tvoří nejlepší floristé České republiky. Spolupracujeme s renomovanými květinovými studii, s květinovými ateliéry a místními úspěšnými květinářstvími a květinovými obchody. Pro partnerství vybíráme opravdové mistry svého řemesla.  Floristy, kteří floristiku dělají s maximální péčí, umem a nasazením a pro které je práce s křehkými květinami posláním, vášní a láskou současně. Při výběru těchto partnerů klademe velký důraz na jejich profesionalitu, řemeslnou zručnost a estetickou kreativitu, tak aby zákazník byl vždy maximálně spokojen a doručená kytice byla prvotřídní kvality. Každý partnerský florista z našeho partnerského květinářství má příležitost uvázat kytici svým osobitým způsobem a každá jednotlivá kytice je uměleckým dílem, který tvoříme pro Vás a Vaše obdarované. S radostí, péčí a láskou.

 

 

KDO PRO NÁS VÁŽE?

 

Květinové kolekce, které naleznete na našem webu, uvázali specielně pro český trh a pro všechny rozmanité příležitosti  renomovaní čeští floristé Lucie Kulmanová, Jan Milt, Daniela Sedliská a Jarmila Pejpalová.

 

Někteří z našich partnerských floristů  prezentovali  a stále ještě prezentují své floristické  umění a neotřelé nápady na floristických soutěžích Děčínská kotva, Brněnská růže, Rosa Pragensis, Flora Olomouc apod., někteří působí dnes jako poradci nebo odborná jury. 

 

Jsme pyšní na to, že pro území Prahy připravují noblesní kytice a překrásná květinová aranžmá  věhlasní floristé jakými jsou  Růžena Bubeníčková, Jarmila Pejpalová, Pavel Hruška, Renata Koneski, Eva Kudělová nebo Petr Sedláček.  V Plzni a okolí se budete těšit z nádherných kytic zhotovených věhlasným floristou Janem Miltem, který svoje dosavadní zkušenosti ze soutěží  obohatil zahraničními stážemi.  Dana Müllerová, Vlasta Sekyrková, Jan Karnet, Ladislav Vaněk, Jitka Klestilová Remarová a další známí čeští  floristé, ti všichni  reprezentují naši značku Fleurop po celé republice svým osobitým uvázáním kytic a profesionálním doručením do rukou příjemce.

 

 

Láska ke květinám na sedm?  Jednoznačně FLEUROP.