SÍŤ FLEUROP PARTNERŮ

 

Síť Fleurop partnerů tvoří nejlepší floristé České republiky. Spolupracujeme s renomovanými květinovými studii, s květinovými ateliéry a místními úspěšnými květinářstvími a květinovými obchody. Pro partnerství vybíráme opravdové mistry svého řemesla.  Floristy, kteří floristiku dělají s maximální péčí, umem a nasazením a pro které je práce s křehkými květinami posláním, vášní a láskou současně. Při výběru těchto partnerů klademe velký důraz na jejich profesionalitu, řemeslnou zručnost a estetickou kreativitu, tak aby zákazník byl vždy maximálně spokojen a doručená kytice byla prvotřídní kvality. Každý partnerský florista z našeho partnerského květinářství má příležitost uvázat kytici svým osobitým způsobem a každá jednotlivá kytice je uměleckým dílem, který tvoříme pro Vás a Vaše obdarované. S radostí, péčí a láskou.

 

Květinové kolekce, které naleznete na našem webu, uvázali specielně pro český trh a pro všechny rozmanité příležitosti  renomovaní čeští floristé Lucie Kulmanová, Jan Milt, Daniela Sedliská a Jarmila Pejpalová.

 

Někteří z našich partnerských floristů  prezentovali  a stále ještě prezentují své floristické  umění a neotřelé nápady na floristických soutěžích Děčínská kotva, Brněnská růže, Rosa Pragensis, Flora Olomouc apod. , někteří působí dnes jako poradci nebo odborná jury. 

 

Jsme pyšní na to, že pro území Prahy připravují noblesní kytice a překrásná květinová aranžmá  věhlasní floristé jakými jsou  Růžena Bubeníčková, Jarmila Pejpalová, Pavel Hruška, Renata Koneski, Eva Kudělová nebo Petr Sedláček.  V Plzni a okolí se budete těšit z nádherných kytic zhotovených věhlasným floristou Janem Miltem, který svoje dosavadní zkušenosti ze soutěží  obohatil zahraničními stážemi.  Dana Müllerová, Vlasta Sekyrková, Jan Karnet, Ladislav Vaněk, Jitka Klestilová Remarová a další známí čeští  floristé, ti všichni  reprezentují naši značku Fleurop po celé republice svým osobitým uvázáním kytic a profesionálním doručením do rukou příjemce.

 

 

Láska ke květinám na sedm?  Jednoznačně FLEUROP.