Svatba v přírodě je to nejromantičtější, co Vás vůbec může potkat. Stromy září zelení lístků, všude voní nakvetlé květiny, keře, nebo i stromy. A ještě když zasvítí slunce!

Místo pro vaši svatbu

Zkuste si představit svůj velký den v náruči přírody pod širým nebem. Skvěle poslouží zámecké parky, různá arboreta, okrasné zahrady, kvetoucí louky a nebo voňavý les. Stačí málo a tato kouzelná místa vytvoří tu nejkrásnější kulisu pro Vaše ANO. Svatebčané budou nadšení!

Bez čeho se neobejdete

Na obloze nemusí být mráček, ale taky může pršet štěstí. Vybavte se proto party stany a nebo mějte poblíž nějaký přístřešek. Doporučuje se také nábytek na sezení (minimálně pro starší hosty), oltářní stolek pro podpis novomanželů, slavobrána neboli svatební oblouk a dále stolky na občerstvení pro hosty.

Květinová výzdoba

Nejprve se zamyslete, jak chcete svatební den pojmout. Romantický vintage styl, trocha extravagance, elegance především…? Která barva má být dominantní? Zvolte si jednu až dvě favoritky. Vypadá totiž skvěle, pokud má svatba svůj osobitý styl a tedy i svůj jedinečný příběh a náboj.


Romantická svatba

Chcete podtrhnout romantický rozměr okamžiku? Pak zvolte jemné kvítky a pastelové barvy. Růže, eustomy, tulipány nebo pivoňky budou to pravé. Květinovou výzdobu nemusíte se omezovat jen na stoly a svatební oblouk. Na nevěstě bude krásně vypadat květinová čelenka a nebo kvetoucí náramek. Celému okamžiku tím dodáte punc něžnosti a rozevlátosti.

Originální veselka

Máte rádi něco netradičního? Vyjádřete to neotřelou výzdobou! Výrazné barvy, netradiční květiny typu kurkuma a nebo strelicia, nápadité doplňky. Co takhle ozdobit větve světelnými řetězy? Do nádob s vodou zase můžete vložit plovoucí svíčky s květinami. Velmi pěkně budou vypadat i papírové lampiony štěstí (lze je pustit po proudu potoku nebo řeky). Vyhrajte si kreativně!

Elegance víl

I svatba v přírodě může být elegantní. Střídmá elegance má šmrnc a nechá vyniknout to podstatné - krásu nevěsty a sílu okamžiku. Co se květin týče, s tímto stylem svatby budou ladit kaly, lilie, růže nebo poupata pivoněk. Decentní květinové věnečky zavěšené na židlích, lucerny jako osvětlení, květiny v ozdobných klíckách zavěšené na stromech nebo altánech… Jednoduše snoubení krásy a vkusu.

Květinová výzdoba na přání

Už se Vám rýsuje představa Vašeho mimořádného dne? Výborně! Ozvěte se nám a společně přetvoříme Vaši představu v kouzelnou realitu! O Vaši spokojenost se postarají ti nejlepší floristé, kteří v ČR působí. Přejeme nádherný svatební den!


Darujte květiny na MDŽ!
Proč darovat ženě kytici na MDŽ? Poděkujte svým polovičkám originálně! Vyjádřete úctu a respekt těm, které dělají Váš život radostným! Velký výběr originál...
Velikonoční květinové dekorace
Svátky jara už brzy dorazí v plné parádě! Vyzdobte velikonočně svůj interiér. Vnesete si domů optimismus, dobrou náladu a ještě kreativně zabavíte své děti...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost