Kdo by je nemiloval! Voňavé symboly lásky, romantiky, něhy i vášně. Na výběr jsou dlouhostonké nebo krátkostonké, velkokvěté nebo něžně drobounké. Z růží je možné vykouzlit nepřeberné množství originálních kytic, inspiraci najdete třeba zde: https://www.fleurop.cz/Ruze.

Královská růže může mít mnoho barev a také významů. Zajímá Vás, po jaké růží sáhnout, máte-li na srdci něco konkrétního? Pak je tento průvodce barevnou květomluvou růží určen právě pro Vás :-).

VÝZNAM BAREV RŮŽÍ

Rudé, růžové, žluté, ohnivě oranžové, bílé, růže champagne nebo dokonce modré… Platí, že barvu růže můžete přizpůsobit jak příležitosti, tak charakteru obdarované. Nejtypičtější barvy růží nesou tyto významy:

ČERVENÁ

Nejkrásnější a zároveň velmi srozumitelné vyznání lásky. Skvělá volba jako dárek v výročí, Valentýnu a nebo prostě jako vyjádření citů Vaší milé.

RŮŽOVÁ

Půvabné růžové růžičky říkají: Mám Tě rád(a). Ocení je duchem mladé, romanticky naladěné ženy i mladé slečny. Elegantně a neotřele vypadají také v květinové krabičce: https://www.fleurop.cz/Ruze/Devet-podobenstvi-lasky.

ŽLUTÁ

Barva veselí, radosti o optimismu. Vynikající barva všude tam, kde je třeba posílit zdraví nebo cokoli napravit a vykomunikovat.

ORANŽOVÁ

Oranžová barva rozpustí jakékoli napětí a rozzáří tvář každé obdarované. Podporuje atmosféru důvěry, přátelství a sdílení. Ideální pro partnerku, maminku, kolegyni i nadřízenou.

CHAMPAGNE

Noblesa a elegance. Výborný dárek pro dámy, které mají cit pro detail a šarmantní vkus. Champagne růže jsou nápaditým také pro šéfovou a nebo kolegyni slavící narozeniny a nebo pracovní výročí.

BÍLÁ

Symbol úcty, respektu a věrnosti. Ne nadarmo je součástí svatebních kytic. Darováním bílé růže vyjadřujete čistotu svých úmyslů i vřelé poděkování.

FIALOVÁ

Vkusná fialová barva říká obdarované, jak si jí vážíte pro její moudrost, citlivost a osobnost celkově. Nádherná děkovná kytice pro ženu Vašeho srdce k jakékoli příležitosti.

MODRÁ

Chcete udělat dojem skutečně neotřelou kyticí? Dejte šanci modré růži a buďte si jist, že obdarovaná na tento originální dárek jen tak nezapomene. Kytici z modrých růží můžete objednat zde: https://www.fleurop.cz/Ruze/originalni-a-neotrela a do poznámky uvést “modré růže”.

Pokud máte jiné přání a nebo Vás cokoli zajímá, jsme zde pro Vás rádi my. Obraťte se na nás na naší zákaznické lince 792 487 101 a společně určitě vymyslíme ten nejlepší květinový dárek!

Říjnové květiny: Sezónní floristická příručka
Říjen - to je měsíc kouzelných pastelových barev, chutných hodů a svítících dýní. Užijte si tu pohodu! Zkrášlete si domov nebo pracoviště originální květin...
Lichý a nebo sudý počet květin do kytice
Lichý a nebo sudý počet květů v kytici? Je tato otázka relevantní pro dnešní dobu? Odpovědi najdete v našem článku. Nejdůležitější je hlavně šikovnost flor...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost