Zásilka byla určena jako dárek k narozeninám pro starší paní. Ta byla velice nadšená provedením vazby i bonboniérou i vystupováním doručovatele.
Mohu tedy jen doporučit a děkuji.
online obchod s květinami, široký výběr, dovoz po ČR na místo a čas dle požadavku, vše ok, krásné květiny
ochotné dámy, poradí, potvrdí, dodání je spolehlivé v kvalitě i času
The only negative point, I ordered white tulips and the next yellow ones