Platební možnosti


SNADNÁ A BEZPEČNÁ PLATBA U FLEUROP

Vyberte si takovou platební metodu, která Vám nejvíce vyhovuje. Vaši objednávku můžete na Fleurop uhradit platební kartou, banvním převodem, pomocí Go Pay a nebo skrze Pay Pal.


PLATBA KYTIC KARTOU

Vaši objednávku u Fleurop můžete uhradit pohodlně a bezpečně pomocí kreditní/debetní karty.

Přijímáme tyto kreditní/debetní karty: VISA, VISA Electron, Mastercard a Maestro. Pro úspěšné provedení Vaší platby je nutné zadat autorizační kód Vaší platební karty, který se nachází na jejím rubu vedle podpisu.

Platba kartou u Fleurop je velice bezpečná, neboť využíváme 3D -secure řešení, nejmodernější celosvětovou aplikaci kartových Asociací MasterCard a Visa, která umožňuje bezpečné platby kartou na internetu. Údaje ze své platební karty zadáváte v zabezpečeném bankovním rozhraní.


PLATBA KYTIC BANKOVNÍM PŘEVODEM

Platbu kytice můžete provést bankovním převodem. Zde jsou dvě možnosti. Buď si vyberete variantu online bankovní převod a budete přesměrování do internetového bankovnictví Vaší banky a nebo zaškrtnete variantu bankovní převod, kdy Vám přijde na mail potvrzení objednávky se všemi údaji k platbě (číslo účtu a variabilní symbol).


PLATBA KYTIC POMOCÍ GOPAY

Go Pay umožňuje zvolit k platbě jakoukoli platební metodu, která je v České republice dostupná pro on-line platby.

Lze platit jak v korunách, tak v dalších měnách. Stačí několik málo kliků a vaše objednávka je vyřízená. Naprostá bezpečnost je samozřejmostí. 


PLATBA KYTIC POMOCÍ PAY PAL

Pay Pal je jednou z moderních metod internetové platby, pomocí které můžete svoji objednávku u Fleurop snadno uhradit.

Objednali jste, uhradíte přes PayPal a vše je hotovo. Navíc zde neplatíte žádné poplatky. Vaše bankovní údaje a údaje o kreditní kartě nemusíte nikam uvádět.


Potřebujete poradit? Kontaktujte prosím před zadáním objednávky zákaznické centrum na lince +420 792 487 101.
Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost