Síť Fleurop partnerů


PARTNEŘI FLEUROP

Síť Fleurop partnerů tvoří nejlepší floristé České republiky. Spolupracujeme s renomovanými květinovými studii, s květinovými ateliéry a místními úspěšnými květinářstvími a květinovými obchody.

Společnost Fleurop podporuje řemeslné umění lokálních floristů. Pro partnerství vybíráme foristy, kteří floristiku dělají s maximální péčí, umem a nasazením a pro které je práce s křehkými květinami posláním. Při výběru těchto partnerů klademe velký důraz na jejich profesionalitu, řemeslnou zručnost a estetickou kreativitu. Cílem je, aby byl zákazník vždy maximálně spokojen a doručená kytice byla prvotřídní kvality.Účast na floristických soutěžích a mistrovstvích

Někteří z našich partnerských floristů prezentují své floristické umění a neotřelé nápady na floristických soutěžích Děčínská kotva, Brněnská růže, Rosa Pragensis, Flora Olomouc apod., někteří působí jako poradci nebo odborná jury.


Široký sortiment tradičních i sezónních kytic

Květinové kolekce, které naleznete na našem webu, uvázali specielně pro český trh a pro všechny rozmanité příležitosti renomovaní čeští floristé -  Lucie Kulmanová, Jan Milt, Daniela Sedliská a Jarmila Pejpalová.
Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost