Síť Fleurop partnerů


PARTNEŘI FLEUROP

Síť Fleurop partnerů tvoří nejlepší floristé České republiky. Spolupracujeme s renomovanými květinovými studii, s květinovými ateliéry a místními úspěšnými květinářstvími a květinovými obchody.

Pro partnerství vybíráme opravdové mistry svého řemesla. Floristy, kteří floristiku dělají s maximální péčí, umem a nasazením a pro které je práce s křehkými květinami posláním, vášní a láskou současně. Při výběru těchto partnerů klademe velký důraz na jejich profesionalitu, řemeslnou zručnost a estetickou kreativitu, tak aby zákazník byl vždy maximálně spokojen a doručená kytice byla prvotřídní kvality.
Účast na floristických soutěžích a mistrovstvích

Někteří z našich partnerských floristů prezentovali a stále ještě prezentují své floristické umění a neotřelé nápady na floristických soutěžích Děčínská kotva, Brněnská růže, Rosa Pragensis, Flora Olomouc apod., někteří působí dnes jako poradci nebo odborná jury.


Široký sortiment tradičních i sezónních kytic

Květinové kolekce, které naleznete na našem webu, uvázali specielně pro český trh a pro všechny rozmanité příležitosti renomovaní čeští floristé -  Lucie Kulmanová, Jan Milt, Daniela Sedliská a Jarmila Pejpalová.
Ověřeno zákazníky Heureka

Květinové slevy a novinky
Buďte první, kdo se dozví o slevách a květinových tipech!
Vložením mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů