Značka Fleurop


FLEUROP BRAND CELOSVĚTOVĚ

Značka Fleurop byla založena roku 1908 v Berlíně. Florista Max Huebner formuloval myšlenku, že cestovat by neměly květiny, ale jen jejich objednávky.
Objednávky doručí ta nejlepší místní květinářství, která jsou nejblíže příjemci květinového daru. Myslíme globálně, působíme lokálně - to je základní myšlenka obchodního konceptu značky Fleurop.
Dnes, po více jak 100 letech, je Fleurop-Interflora jednou z největších a nejznámějších značek světa.
Spolupracuje s 50 000 floristy na světě a doručuje ve 150 zemích světa. Každoročně doručí až 25 000 000 objednávek. 


FLEUROP V ČESKÉ REPUBLICE

Naši síť tvoří vybraní floristé, které spojuje láska k řemeslu, profesionalita a mistrovské floristické umění. Každá kytice je vázána s důrazem na vaši maximální spokojenost.
Spolupracujeme s renomovanými floristy, například s paní Bubeníčkovou, panem Miltem, s paní Lucií Kulmanovou, Danielou Sedliskou nebo Jarmilou Pejpalovou a mnoha dalšími.
Na adrese www.fleurop.cz naleznete rozmanitou nabídku kytic vytvořenou speciálně pro český trh. Kromě stálé nabídky pravidelně aktualizujeme také sezónní nabídku.
Najdete zde širokou paletu nejrůznějších květin pro každou příležitost. Stačí si jen vybrat.
Nezáleží, zda chcete obdarovat někoho kdo bydlí desítky, stovky nebo tisíce kilometru od Vás. Postaráme se, aby od objednání kytice až po její doručení uběhlo pouze několik hodin. 


NAŠE HODNOTY


  • Čerstvost a kvalita

Objednávkou u nás sázíte na vynikající kvalitu použitých květin a jejich čerstvost. Uvázaná kytice je vždy krásně naaranžovaná.


  • Špičková floristika

Fleurop je exkluzivní květinová doručovací služba, která si váží umu, invence a píle svých vybraných floristů. Floristy si vybíráme a spolupracujeme s nejlepšími v oboru.


  • Profesionální květinová etiketa

Kytice pro obdarované dorazí na místo v požadovaném termínu. Předává ji speciálně vyškolený florista. Předání květiny je často spojeno se silným emotivním zážitkem. 
Ověřeno zákazníky Heureka

Květinové slevy a novinky
Buďte první, kdo se dozví o slevách a květinových tipech!
Vložením mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů