Proč vybrat Fleurop


1. KYTICE PRO VÁS UVÁŽÍ TI NEJLEPŠÍ FLORISTÉ 

Floristika není jen naším povoláním, floristika se stala naší vášní. To samé platí i pro naše partnery floristy, kteří tvoří síť Fleurop po celé České republice. Všechny květinové obchody a jejich floristy jsme před vstupem do sítě osobně navštívili a s jejich výběrem jsme si dali opravdu záležet. Kytice pro Vás pocházejí z rukou profesionálů, kteří se floristice věnují dlouhá leta, a to s vášní a nasazením. Můžete se proto spolehnout, že kytice pro Vás uváží opravdu jen ti nejlepší.


2. ZÍSKÁTE TU NEJVYŠŠÍ KVALITU

Je věcí profesní cti každého našeho floristy uvázat kytici z čerstvých květin a dle požadavku  každého zákazníka. Jakou z kytic si v našem on-line obchodu vyberete, přesně takovou uvážeme a doručíme.

3. CTÍME VAŠI VOLBU

Naše exkluzivní doručovací služba je kvalitní, rychlá a spolehlivá. Kytice neprezentujeme shora, ale ve váze přesně tak, jak ve skutečnosti vypadají. S námi nezažijete zklamání, že kytice v reálu neodpovídá fotografii v online obchodu.


4. DORUČÍME CELOSVĚTOVĚ 

Při doručování květin neznáme žádné hranice. Váš květinový dar umíme doručit do více než 150 zemí světa. Stačí jen několik kliknutí myší a Vaše kytice je během několika hodin na druhé straně zeměkoule.


5. KYTICI OD NÁS POZNÁTE

I malé detaily udělají mnoho. Naše kytice jsou doručovány v elegantní dárkové taštičce, která učiní z každé kytice neotřelý dárek. Dáváme si záležet na tom, aby okamžik vlastního doručení květiny byl jednoznačně ten nejemotivnější a nejvíce vzrušující zážitek.


6. PŘINÁŠÍME VÁM INSPIRACI

Setkáváme se s floristy, sledujeme novinky, účastníme se floristických veletrhů. Spolupracujeme se Svazem floristů a květinářů a navštěvujeme prestižní floristické akce. To vše proto, abychom Vám mohli přinášet inspiraci a ještě lepší služby.