Proč vybrat Fleurop


1. KYTICE PRO VÁS VÁŽÍ VYBRANÍ NEJLEPŠÍ MÍSTNÍ FLORISTÉ 

Floristika není jen naším povoláním, floristika je naší vášní. To samé platí i pro naše partnery floristy, kteří tvoří síť Fleurop po celé České republice.

Všechny květinové obchody a jejich floristy jsme před vstupem do sítě osobně navštívili a s jejich výběrem jsme si dali opravdu záležet. Můžete se proto spolehnout, že kytice pro Vás uváží opravdu jen ti nejlepší místní floristé.


2. PODPORA ŘEMESLNÉ PRÁCE MÍSTNÍCH FLORISTŮ

Díky mezinárodní síti Fleurop-Interflora cestují objednávky kytic po Česku i po celém světě. Kytici váže florista v místě bydliště či pracoviště obdarovaných. Společnost Fleurop podporuje řemeslné umění lokálních floristů. Díky tomu Vám zaručujeme naprostou čerstvost, kvalitu i osobitý styl uvázané kyticie.  Kytice pro Vás pocházejí z rukou profesionálů, kteří se floristice věnují dlouhá leta, s vášní a nasazením.


3. CTÍME VAŠI VOLBU A KYTICE PREZENTUJEME FÉROVĚ

Naše exkluzivní doručovací služba je kvalitní, rychlá a spolehlivá. V případě Vašeho požadavku doručíme květiny ještě v den objednávky.  Kytice neprezentujeme shora, ale ve váze přesně tak, jak ve skutečnosti vypadají. S námi proto nezažijete zklamání, že kytice objemově v reálu neodpovídá fotografii v online obchodu. Květiny jsou živé zboží, proto se může stát, že florista musí provést náhradu v kytici, ale takovým způsobem, aby zůstal celkový ráz kytice zachován. 


4. DORUČÍME KAMKOLIV V ČESKÉ REPUBLICE A CELOSVĚTOVĚ 

Při doručování květin neznáme žádné hranice. Váš květinový dar umíme doručit nejen do všech koutů naší republiky, ale i do více než 150 zemí světa. Stačí jen několik kliknutí myší a Vaše kytice je během několika hodin na druhé straně České republiky nebo zeměkoule.


5. KYTICI OD NÁS POZNÁTE

I malé detaily udělají mnoho. Naše kytice jsou doručovány v elegantní dárkové taštičce, která učiní z každé kytice neotřelý dárek. Dáváme si záležet na tom, aby okamžik vlastního doručení květiny byl jednoznačně ten nejemotivnější a nejvíce vzrušující zážitek.


6. PŘINÁŠÍME INSPIRACI A PROPOJUJEME MILOVNÍKY KVĚTIN Z CELÉHO SVĚTA

Setkáváme se s floristy, sledujeme novinky, účastníme se floristických veletrhů. Spolupracujeme se Svazem floristů a květinářů a navštěvujeme prestižní floristické akce.To vše proto, abychom Vám mohli přinášet inspiraci a ještě lepší služby.

Jsme aktivní na všech známých sociálních sítích. Propojujeme milovníky floristiky z celého světa. Publikujte i Vy své fotografie a videa na Instagramu s hashtagy #fleurop a #kvetinyprotebe! Vybraný obsah rádi zveřejníme na sociálních sítích i s Vaším označením, v naší květinové galerii na webu i v rámci dalších marketingových kanálů. Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost