Rozvoz květin (nejen) v Česku

Chcete někoho překvapit a potěšit zároveň? Nemůžete někam dorazit, ale i tak potřebujete něco vzkázat? Vše je hravě zvladatelné i přes Vaši nepřítomnost - díky rozvozu květin! Kytici lze zaslat na oslavu, jako poděkování za obchodní či osobní schůzku a nebo jako kondolenci pozůstalým.

Neocenitelnou službu Vám kytice prokáže v případě, že se chcete omluvit a nebo s někým usmířit. Květiny mohou přispět k rozpuštění pomyslných ledů, které brání osobní komunikaci.

Květiny jsou především poslové lásky. Nic nezahřeje Vaši milou u srdce tak, jako krása a vůně oblíbených květů. K darované kytici můžete přidat osobní vzkaz a nebo zůstat v anonymitě a nechat dotyčnou, ať uhodne, odkud vůně květin vane:-).

Zasílání květin do zahraničí

Věděli jste, že květiny je možné zaslat do téměř celého světa? Nejen po Česku, ale i do dalších 150 zemí na světě může doputovat skvostný pugét od Vás! Stovky květinových objednávek denně “cestují” kolem celého světa. Zaslanými květinami se těší lidé ze všech koutů naší planety.

Jak to celé funguje

Více jak 100 let ve světě funguje síť vzájemně propojených květinářů, mistrů svého oboru. V současnosti tuto síť Fleurop Interflora tvoří více jak 50 000 floristů z různých zemí světa. Díky on-line propojení mezi nimi mohou objednávky cestovat prakticky nepřetržitě.

Celosvětový objednávkový systém

Ptáte se, jak jednoduše a pohodlně zaslat kytici do zahraničí? Nejjednodušší cesta vede přes tento odkaz: https://www.fleurop.cz/zasilani-kvetin-do-zahranici. Vyberte si zemi, kam chcete kytici doručit a z nabídky kytic tu, která Vám padne do oka. Vyplňte požadované údaje o příjemci a odesílateli kytice, přejděte k plabě a… další den se těšte na radostné zprávy od obdarovaného!

Nejlepší lokální floristé zhotoví kytici

Objednávka kytice bude zaslána floristovi, který působí v blízkosti adresy doručení. Tento florista květinu uváže a doručí příjemci. Všichni spolupracující floristé sítě Fleurop Interflora jsou pečlivě vybíráni dle výborné úrovně svých dovedností. Vy tak máte jistotu, že kytice doručovaná kdekoli na světě bude krásná a čerstvá.

Mezinárodní doručovací květinová služba Fleurop

Vyzkoušejte na vlastní kůži, že své blízké a přátele můžete potěšit kdykoli a odkudkoli. I v situaci, kdy Vás s někým dělí velká vzdálenost se nemusíte vzdávat osobních způsobů komunikace, natož nečekaných překvapení, kterými zcela jistě ohromíte! Máte jakékoli otázky nebo potřebujete další informace? Kontaktujte nás na 792 487 109!

 

 

Autor článku: Jitka
Zajistit pro Vás krásné kytice, lákavé cenové nabídky a hladký průběh objednávky je mým denním potěšením. Mimoto ráda občas píši o našich květinových událostech a také tipech, jak nám mohou květiny zkrášlit a obohatit všední den.
Kreativní letní floristické tipy
Milujete letní večery na terásce, balkoně nebo zahradě? Vytvořte večeru ještě kouzelnější atmosféru! Originální květinové dekorace dodají šmrnc každé letní...
Nejkrásnější dýňové dekorace
Dýně jsou symbolem podzimní pohody. Mohou být kulinářskými skvosty vaší kuchyně, zdobit Váš domov i zabavit malé ratolesti. Přinášíme Vám inspiraci, jaké n...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost