Rozvoz květin Kdyně

Rozvoz květin Kdyně

Život přináší do našich životů spoustu situací, kdy se bez květin zkrátka neobejdeme.  A nastávají i situace, že květinovou radost nelze předat osobně. V této chvíli jsme pro Vás tou skvělou volbou. Pokud  potřebujete doručit květiny ve Kdyni nebo blízkém okolí a záleží Vám na tom, aby kytice byla opravdu krásná, originálně uvázaná zkušenými floristy a také profesionálně předaná příjemci v požadovanou dobu, neváhejte se využít naši online službu rozvozu květin

Zajistíme pro Vás jak odpolední doručení květiny na privátní adresu, tak  dopolední závoz do firmy. Květiny připravuje náš smluvní Fleurop florista  čerstvě před odvezením. Doporučujeme ke květině připsat vzkaz, aby obdarovaná osoba věděla, komu může za květiny poděkovat. Pro nevšední příležitosti a významné chvíle můžete ke květině přidat dárek, v naší nabídce naleznete bonbonieru, víno, či sekt. Pro nestandartní přání, jakými jsou kytice na míru nebo větší květinové aranže jsme Vám rádi k dispozici na zákaznické lince +420 792487101.

Rozvoz květiny proběhne do několika hodin. Pokud víte, kdy bude obdarovaný na adrese k zastižení, uveďte tyto informace do pole Poznámky během objednávky.


Doručovací náklady a časy Kdyně a okolí

doručení v pracovních dnech: 159 Kč

• doručení v sobotu: 159 Kč

• cena za opakované doručení v případě nezastižení příjemce květiny: 159 Kč

• po-pá doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00 hod.

• so od 9:00-14 hod.

• pro doručení v den objednávky je nutné objednat do 15:00 hod.

• smuteční věnce je nutné objednat 3 dny před datem doručení

Naposledy doručené kytice v městě KdyněOvěřeno zákazníky Heureka

Květinové slevy a novinky
Buďte první, kdo se dozví o slevách a květinových tipech!
Vložením mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů