Rozvoz květin Klášterec nad Ohří

Rozvoz květin Klášterec nad Ohří

Chcete potěšit své blízké, milé, přátele, kolegy nebo obchodní partnery? Přemýšlíte nad něčím opravdu originálním? Nebo potřebujete někomu něco vyřídit, zaslat vzkaz a chcete podtrhnout důležitost tohoto sdělení? Pak jste na správné adrese, protože přesně toto pro Vás Fleurop.cz kvalitně, rychle a spolehlivě zařídí. Vsaďte na sílu květin!

V našem portfoliu najdete velké množství krásných i originálních kytic. Můžete si vybrat podle příležitosti, pro kterou kytici potřebujete – chcete poděkovat? Pogratulovat? Slaví se něco významného? Pro všechny možné příležitosti jsme pro Vás přichystali speciální květinové kolekce, které jsou šity přesně na míru konkrétních událostí. A co více, vybrat si můžete také podle různých druhů nebo barev květin, ze stálé nebo sezónní nabídky. Samozřejmostí je možnost zvolit si i kytici dle svých přání a požadavků. Inspirujte se a vyberte si tu pravou kytici!

V Klášterci jsou Vám k dispozici zručné ruce našich profesionálních floristů, kteří vždy dbají na maximální čerstvost použitých květin, na mistrovsky provedenou vazbu a celkovou krásu a estetiku zadané kytice. Tito floristé jsou také dobrými znalci květinové etikety. Buď oni sami, nebo jimi vyškolená kurýrní služba pak doveze Vámi objednanou kytici na požadované místo doručení.

Doručovací náklady a časy pro Klášterec

doručení v pracovních dnech: 159 Kč

• doručení v sobotu: 159 Kč

• cena za opakované doručení v případě nezastižení příjemce květiny: 159 Kč

• po-pá doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00 hod.

• so: 9:00 -18 hod.

• pro doručení v den objednávky je nutné objednat do 15:00 hod.

• smuteční věnce je nutné objednat 3 dny před datem doručení


Naposledy doručené kytice v městě OhříOvěřeno zákazníky Heureka

Květinové slevy a novinky
Buďte první, kdo se dozví o slevách a květinových tipech!
Vložením mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů