Rozvoz květin Lanškroun

Rozvoz květin Lanškroun

Máte v úmyslu darovat kytici svým známým, kolegům, přátelům, rodině, partnerce a nebo partnerovi? Chcete darovat nápaditou kytici vytvořenou dle současných floristických trendů, se zárukou čerstvosti použitých květin? Pak jste ve správný čas na správném místě.

Na našem eshopu fleurop.cz naleznete bohatou nabídku různých tradičních i sezónních kytic, ze kterých si jistě vyberete. Pokud ale máte vlastní nápad, sdělte nám jej – kytici Vám vytvoříme tak, jak si ji přejete. A nebo ponechte vytvoření květinová vazby na floristovi, Vytvoří Vám kytici z toho nejkrásnějšího, co má v nabídce. Výsledkem budete mile překvapeni!

Ke kytici nezapomeňte přidat vzkaz, který chcete příjemci květiny vyřídit. Vzkaz bude doručen spolu s kyticí v zalepené obálce. Kytici můžete zaslat i anonymně, pokud si to přejete. Spolu s kyticí můžete příjemci zaslat ještě něco na chuť. Dá si rád sklenku kvalitního vína nebo sektu? Neodpustí si vynikající čokoládové pralinky? Přidejte je ke kytici! Potěšíte všechny smysly obdarovaného zároveň!

Potřebujete ještě další informace? Pak nás neváhejte kontaktovat na naší zákaznické lince s telefonním číslem 792 487 101. Jsme zde pro Vás ve všední dny od 8:30 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 11:00.


Doručovací náklady a časy pro Lanškroun

doručení v pracovních dnech: 159 Kč

• doručení v sobotu: 159 Kč

• cena za opakované doručení v případě nezastižení příjemce květiny: 159 Kč

• po-pá doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00 hod.

• so: 9:00-14hod.

• pro doručení v den objednávky je nutné objednat do 15:00 hod.

• smuteční věnce je nutné objednat 3 dny před datem doručení


Naposledy doručené kytice v městě LanškrounOvěřeno zákazníky Heureka

Květinové slevy a novinky
Buďte první, kdo se dozví o slevách a květinových tipech!
Vložením mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů