Rozvoz květin Lázně Kynžvart

Rozvoz květin Lázně Kynžvart

Dodáme pro Vás květiny na adresu určení v Lázních Kynžvart nebo blízkém okolí. Kytice bude  krásná, originálně uvázaná zkušenými floristy a také profesionálně předaná příjemci v požadovanou dobu.  Provádíme  odpolední doručení květiny na privátní adresu nebo dopolední závoz do firmy a rádi pro Vás vše zajistíme tak, aby příjemce květiny zažil nezapomenutelný okamžik a měl radost z krásného voňavého pugetu čerstvých květin.

Pro doručení do Lázní Kynžvart pro nás váže zkušená floristka a objednávku vyhotoví vždy čerstvě před odvezením. Ke květině můžete ponechat vzkaz, který je vložen do obálky, aby obsah zůstal diskrétně uchován.

Pro nevšední příležitosti a významné chvíle můžete ke květině přidat i dárek, v naší nabídce naleznete bonbonieru, víno, či sekt. Pro nestandarní přání, jakými jsou kytice na míru nebo větší květinové aranže jsme Vám rádi k dispozici na zákaznické lince +420 792487101.

Rozvoz květiny proběhne během několika hodin. Pokud víte, kdy bude obdarovaný na adrese k zastižení, uveďte tyto informace do pole Poznámky během objednávky.


Doručovací náklady a časy pro Lázně Kynžvart

doručení v pracovních dnech: 159 Kč

• doručení v sobotu : 159 Kč

• cena za opakované doručení v případě nezastižení příjemce květiny: 159 Kč

• po-pá doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00 hod.

• so od 9:00-14 hod.

• pro doručení v den objednávky je nutné objednat do 15:00 hod. 

• smuteční věnce je nutné objednat 3 dny před datem doručeníNaposledy doručené kytice v městě KynžvartOvěřeno zákazníky Heureka

Květinové slevy a novinky
Buďte první, kdo se dozví o slevách a květinových tipech!
Vložením mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů