Rozvoz květin Litoměřice

Rozvoz květin Litoměřice

Rádi pro Vás uvážeme krásnou voňavou květinu a doručíme ji kamkoliv v  Litoměřicích  a po okolí. Pokud Vám záleží Vám na tom, aby kytice byla opravdu pěkná, aby byla uvázaná zkušeným květinářem dle floristických trendů a také kvalitně předaná příjemci, pak svěřte objednávku do našich rukou. Jsme floristická společnost se stoletou tradicí značky v zahraničí a na výběru floristů, kteří pro nás kytice váží a doručují, si dáváme záležet.

Květiny pro Litoměřicko vyhotoví  naše místní zkušená floristka. Zajistí rozvoz květin domů nebo do firmy, podle Vašeho požadavku.  Ke květině můžete ponechat vzkaz, který vkládáme do obálky. Květiny jsou vezeny na vodě, proto během doručování neztratí na kráse nebo čerstvosti.

Pro nevšední příležitosti a významné chvíle doporučujeme květinu doplnit přidaným dárkem, v naší nabídce naleznete bonbonieru, víno, či sekt. Pro nestandartní přání, jakými jsou kytice na míru, větší květinové aranže nebo aranže pokojových rostlin jsme Vám rádi k dispozici na zákaznické lince +420 792487101. 


Doručovací náklady a časy pro Litoměřice

doručení v pracovních dnech: 159 Kč

• doručení v sobotu: 159 Kč

• cena za opakované doručení v případě nezastižení příjemce květiny: 159 Kč

• po-pá doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00 hod.

• so od 9:00-14 hod.

• pro doručení v den objednávky je nutné objednat do 15:00 hod.

• smuteční věnce je nutné objednat 3 dny před datem doručení

Ověřeno zákazníky Heureka

Květinové slevy a novinky
Buďte první, kdo se dozví o slevách a květinových tipech!
Vložením mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů