Rozvoz květin Nymburk

Rozvoz květin Nymburk

Rádi byste zaslali originální květinový dárek svým blízkým, přátelům a nebo obchodním partnerům? Měl by to být mimořádný počin, kterým chcete udělat opravdu dobrý dojem? Pak vsaďte na kvalitu, kreativitu a estetické cítění floristů z naší sítě fleurop.cz.. Můžete se spolehnout, že Vámi vybraná kytice bude uvázána z těch nejčerstvějších květin, bude profesionálně naaranžovaná a dodána včas na požadované místo.

Ke kytici doporučujeme přidat vzkaz, který si přejete předat příjemci spolu s kyticí. Vzkaz bude doručen v zalepené obálce. A nejen to – celý květinový dárek můžete doplnit ještě drobným dárkem, který potěší chuťové pohárky příjemce květiny. Vyberte si kvalitní červené a nebo bílé víno, sekt a nebo čokoládovou bonboniéru. Buď florista osobně a nebo profesionální kurýr jsou specielně vyškoleni tak, aby předání květiny proběhlo dle zásad květinové etikety. Můžete si být jisti, že příjemce květiny bude nadšen krásným a voňavým dárkem, který mu zasíláte!

V Nymburku působí naši floristé, kteří jsou mistry ve svém oboru. Tito květináři milují svou práci a rádi se postarají o Vaši maximální spokojenost tím, že vytvoří esteticky krásný květinový klenot. Výběrem kytice u Fleurop.cz sázíte na kvalitu a profesionalitu. Stačí několik kliknutí a do několika hodin uděláte radost člověku, na kterém Vám velmi záleží.


Doručovací náklady a časy pro Nymburk

doručení v pracovních dnech: 159 Kč

• doručení v sobotu:159 Kč

• cena za opakované doručení v případě nezastižení příjemce květiny: 159 Kč

• po-pá doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00 hod.

• so: 9:00-14 hod.

pro doručení v den objednávky je nutné objednat do 15:00 hod.

• smuteční věnce je nutné objednat 3 dny před datem doručení
Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost