Rozvoz květin Pardubice

Rozvoz květin Pardubice

Rádi pro Vás uvážeme krásnou voňavou květinu a doručíme ji kamkoliv v Pardubicích a po okolí. Pokud Vám záleží Vám na tom, aby kytice byla opravdu pěkná, aby byla uvázaná zkušeným květinářem dle floristických trendů a také kvalitně předaná příjemci, pak objednejte u nás. Jsme floristická společnost se stoletou tradicí značky v zahraničí a zakládáme si na výběru floristů, kteří pro nás kytice váží a doručují.

Květiny pro Pardubice a okolí vyhotoví a zaveze zkušená floristka, která sleduje trendy, účastní se floristických soutěží a umísťuje se na předních příčkách. V roce 2018 získala titul Mist florista Česka. Zajistí rozvoz květin domů nebo do firmy, podle Vašeho požadavku. Rozvoz o víkendu pro Vás zajistí v sobotu, přibližně v čase 9 – 14 hod.

Ke květině můžete ponechat vzkaz, který vkládáme do obálky, aby se sdělení nedostalo k nepovolaným očím. Květiny jsou vezeny na vodě, proto se nemusíte bát, že během doručování ztratí na kráse nebo čerstvosti. A dárková taštička, ve které jsou vloženy, navíc povýší květinu na nevšední dárek.

Pro nevšední příležitosti a významné chvíle doporučujeme květinu ozvláštnit přidaným dárkem, v naší nabídce naleznete bonbonieru, víno, či sekt. Pro nestandarní přání, jakými jsou kytice na míru nebo větší květinové aranže jsme Vám rádi k dispozici na zákaznické lince +420 792487101.


Doručovací náklady a časy pro Pardubice

doručení v pracovních dnech: 159 Kč

• doručení v sobotu: 159 Kč

• cena za opakované doručení v případě nezastižení příjemce květiny: 159 Kč

• po-pá doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00 hod.

• so od 9:00-14 hod.

• pro doručení v den objednávky je nutné objednat do 15:00 hod.

• smuteční věnce je nutné objednat 3 dny před datem doručeníNaposledy doručené kytice v městě PardubiceOvěřeno zákazníky Heureka

Květinové slevy a novinky
Buďte první, kdo se dozví o slevách a květinových tipech!
Vložením mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů