Rozvoz květin Uherské Hradiště

Rozvoz květin Uherské Hradiště

Na Fleurop.cz jsme pro Vás připravili bohatou nabídku luxusních kytic, které doručíme kamkoliv v Uherském Hradišti a po okolí. Chcete si vybrat kytici dle konkrétní příležitosti, dle typu květin a nebo podle barvy? Pak pokračujte v nákupu na e-shopu www.fleurop.cz, kde jsou dostupné všechny tyto volby.

Jsme doručovací květinová služba, která spolupracuje s vybranými floristy z České republiky. Všichni floristé jsou pečlivě vybíráni tak, aby je spojovala láska k jejich řemeslu, estetické cítění a kvalita jimi poskytovaných služeb. Květiny pro Uherské Hradiště a okolí vytvoří nejlepší floristé, kteří působí v regionální blízkosti tohoto města. Tito floristé jsou mistry svého oboru, řada z nich se účastní prestižních květinových soutěží a nebo jsou součástí poroty hodnotitelů.

Uvázané květiny jsou následně rozvezeny na požadované místo, ať už do firmy během pracovní doby a nebo na soukromou adresu příjemce. Buď floristé sami a nebo profesionální kurýrní služba jsou speciálně vyškoleni, aby i předání květiny proběhlo profesionálně a dle zásad květinové etikety. Předání květiny jejímu příjemci je nádherným emocionálním zážitkem, na který se nezapomíná. Kytice jsou rozvezeny v dárkové taštičce spolu se vzkazem od Vás. Dárkové balení udělá z kytice oku lahodící dárek.

Ke květině navíc můžete přidat ještě maličkost, na které si může příjemce květiny pochutnat. Spolu s květinou můžeme doručit ještě čokoládovou bonboniéru, lahev výborného vína a nebo značkový sekt. Věnujte dárek, na který se nezapomíná!


Doručovací náklady a časy pro Uherské Hradiště

doručení v pracovních dnech: 159 Kč

• doručení v sobotu: 159 Kč

• cena za opakované doručení v případě nezastižení příjemce květiny: 159 Kč

• po-pá doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00 hod.

• so od 9:00-14 hod.

• pro doručení v den objednávky je nutné objednat do 15:00 hod.

• smuteční věnce je nutné objednat 3 dny před datem doručení
Ověřeno zákazníky Heureka

Květinové slevy a novinky
Buďte první, kdo se dozví o slevách a květinových tipech!
Vložením mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů