Květiny sbližují na dálku

Osobní setkání v současnosti nejsou samozřejmostí. Ve Fleurop si přesto přejeme, aby některé příjemné aspekty sociálního kontaktu zůstaly zachovány i přes i přes omezení sociálních kontaktů. Chcete někomu pogratulovat, popřát a nebo někoho rozveselit? Zašlete nádherné květiny - bezkontaktně a poštou!

  • Proč zasílat květiny poštou
  • je to bezpečné a hygienické
  • perfektní kvalita a čerstvost květin
  • doručení na celém území ČR
  • věnujete designově vyladěný dárek

Zasílání květin poštou

Květiny zasílané poštou jsou expedovanány dle platných hygienických standardů a putují přímo k příjemci. Doručeny mohou být nejdříve 2 pracovní dny od objednání. Květiny je možné doručovat od pondělí do pátka na celém území ČR. Partnerem pro doručování je kurýrní služba PPL.

Jak objednat květinu doručovanou kurýrní službou

Na eshopu zvolte kategorii květiny poštou. Vyberte si květinu, která Vás zaujme, vyplňte údaje o příjemci a odesílateli. Nezapomeňte na vzkaz pro příjemce a pokračujte k platbě. Doručení květiny proběhne až za 2 pracovní dny od objednání květiny. Chcete-li doručit květiny na pátek, je třeba objednat nejpozději ve středu. Chcete-li doručit květiny na úterý, je třeba objednat nejpozději v pátek. Vždy zadejte správný telefon na příjemce. Následně se těšte na radost a milé zprávy od obdarovaných!

Jak vypadá květinová zásilka

Kartonový obal

Květiny jsou zasílány v designově krásném, elegantně potištěném obalu. Tento obal chrání květiny během transportu, proto dorazí čerstvé a nepomačkané.

Fresh bag

Obal na stonek květin, který zavlažuje a vyživuje. Vyniká svým estetickým provedením.

Výživa pro květiny

Součástí balení je také výživa pro řezané květiny, aby kytice příjemci vydržela co nejdéle.

Dobrá zpráva nakonec? O své vztahy můžete pečovat i v náročnějších časech, jen to chce trochu kreativity. Zasílání květin poštou je jedním ze způsobů, jak budovat osobní kontakty i za časů korony. Máte další dotazy? Rádi Vám je zodpovíme na naší zákaznické lince 792 487 101.

Autor článku: Tereza
Pomůžu s objednáním originálních i moderních kytic pro vaše blízké a milé. Krásu kytic prezentuji na blogu Fleurop a sociálních sítích, aby potěšily oči co nejvíce příznivců špičkové floristiky.
Nejkrásnější dýňové dekorace
Dýně jsou symbolem podzimní pohody. Mohou být kulinářskými skvosty vaší kuchyně, zdobit Váš domov i zabavit malé ratolesti. Přinášíme Vám inspiraci, jaké n...
Vánoční květinové dárky pro kolegy i obchodní partnery
Čím letos potěšit své kolegy a jak se připomenout obchodním partnerům, když jsou osobní setkání komplikovaná? Zašlete originální květinovou dekoraci - věne...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost