To, že ženu je třeba hýčkat, ví každý z nás. Každou ženu na světě potěší, když si na ní její partner vzpomene a obdaruje ji květinou. Právě proto, že svátek všech zamilovaných sv. Valentýn není původem náš a nemá u nás tradici, naskýtá se tento den mužům víc než vhodná příležitost, jak ženu dokonale překvapit.


KVĚTINOU SE TOHO DÁ MNOHO DOKÁZAT, ALE I ZKAZIT 

Úroveň darované květiny odráží kulturu, vkus i přístup k ženám samotného dárce. Z tohoto důvodu nedoporučujeme věnovat pouze jeden květ. Dále je vhodné myslet na to, že květina má především potěšit, a ne přidělat starost. Proto nenoste květinu v květináči, ani velké květinové aranže, které jsou těžké a se kterými se složitě manipuluje.


ZÁPLAVA RŮŽÍ

Pokud se v květomluvě příliš nevyznáte, vsaďte na klasické růže, které nikdy nezklamou. Tato květina je synonymem vyznání lásky, jen její barva mění trošku finální význam. Červená růže značí romantické a dlouhotrvající city, rudá je barvou pro vášeň. Darováním růže bílé říkáte, že k dané ženě cítíte upřímnou lásku a v případě barvy růže žluté vyjadřujete, že se o svou milou nechcete dělit.


ROMANTICKÉ JSOU KVĚTINOVÉ KRABIČKY

Květiny v krabičkách jsou čím dál více v oblibě. Jde o moderní pojetí květinové dekorace a obdarovaná osoba si nemusí lámat hlavu s tím, do jaké vázy kytici umístí. Při správné péči květiny vydrží až 14 dní a Vaše milovaná se může pyšnit něčím vyjímečným.


SMÍŠENÁ NEBO EXOTICKÁ ?

Pokud víte, že Vaše vyvolená si na růže zrovna nepotrpí, věnujte kytici smíšenou. Zohledněte barvu a velikost květů. Romatické kulaté kytici budou spíše vévodit růžové nebo pastelové barvy a velmi dobře se v ní uplatní eustoma, mini gerbery, tulipány nebo frézie. Pokud hodláte hodně zaujmout a Vaše přítelkyně si potrpí na jinakost, zvolte velké nebo exotické květy jako je strelizie, heliconia nebo protea. Zkušený florista Vám jistě s výběrem pomůže.


SAMOTNÝ AKT PŘEDÁVÁNÍ KVĚTINY

Květinu předáváte vždy ihned po setkání. Před tím je důležité, abyste odstranili obal, ve kterém jste kytici přinesli. Květinu držte vždy v levé ruce tak, aby pravá ruka byla volná ke gratulaci, objetí či jiné formě přivítání. Při samotném darování se ženě nezapomeňte dívat do očí.


CHCETE BÝT ORIGINÁLNÍ? POŠLETE KVĚTINU POMOCÍ KURÝRA!

Pokud z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete květinu darovat osobně, jednoduše ji pošlete. V tomto případě ale nikdy neopomeňte zanechat vzkaz, aby obdarovaná dáma věděla, komu za tento krásný dar vděčí. My Vám květinu doručíme kamkoliv po České republice ještě týž den, pokud objednávku provedete do 15 hodin. Květiny budou vázat a předávat naši Fleurop floristé, takže o originalitu vazby, čerstvost květiny a profesionální předání máte dobře postaráno.


Autor článku: Jitka
Zajistit pro Vás krásné kytice, lákavé cenové nabídky a hladký průběh objednávky je mým denním potěšením. Mimoto ráda občas píši o našich květinových událostech a také tipech, jak nám mohou květiny zkrášlit a obohatit všední den.
Vánoce provoněné květy
Dny Adventu a nadcházejících vánočních svátků jsou jedněmi z nejkrásnějších v celém roce. Ať už proto, že na ně jako děti velmi rádi vzpomínáme pro jejich ...
Přemysl Hytych je pátým nejlepším floristou světa
Přemysl Hytych, mladý talentovaný český florista, pocházející z Moravy u Brna a nyní dlouhodobě žijící v Asii ve Vietnamu, předvedl naprosto famozní výkon ...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost