Rozvoz květin Jilemnice

Rozvoz květin Jilemnice

Chcete potěšit své blízké, milé, přátele, kolegy nebo obchodní partnery? Přemýšlíte nad něčím opravdu originálním? Nebo potřebujete někomu něco vyřídit, zaslat vzkaz a chcete podtrhnout důležitost tohoto sdělení? Pak jste na správné adrese, protože přesně toto pro Vás Fleurop.cz kvalitně, rychle a spolehlivě zařídí. Vsaďte na sílu květin!

V našem portfoliu najdete velké množství krásných i originálních kytic. Můžete si vybrat podle příležitosti, pro kterou kytici potřebujete – chcete poděkovat? Pogratulovat? Slaví se něco významného? Potřebujete někoho podpořit?

Pro všechny možné příležitosti jsme pro Vás přichystali speciální květinové kolekce, které jsou šity přesně na míru konkrétních událostí. A co více, vybrat si můžete také podle různých druhů nebo barev květin, ze stálé nebo sezónní nabídky. Samozřejmostí je možnost zvolit si i kytici dle svých přání a požadavků. Inspirujte se a vyberte si tu pravou kytici na www.fleurop.cz!

V Jilemnici jsou Vám k dispozici zručné ruce našich profesionálních floristů, kteří vždy dbají na maximální čerstvost použitých květin, na mistrovsky provedenou vazbu a celkovou krásu a estetiku zadané kytice. Tito floristé jsou také dobrými znalci květinové etikety. Buď oni sami, nebo jimi vyškolená kurýrní služba pak doveze Vámi objednanou kytici na požadované místo doručení. Květina je předána příjemci tak, aby si vychutnal jedinečnost tohoto silného a krásného okamžiku. Spolehněte se, že se tento nápaditý květinový dárek silně vryje do paměti svého příjemce. V případě jakýchkoli dotazů se ptejte na podrobnosti na naší zákaznické lince. Jsme zde rádi pro Vás na 792 487 101, ve všední dny od 8:30 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 11:00.

Doručovací náklady a časy pro Jilemnici

doručení v pracovních dnech: 159 Kč

• doručení v sobotu: 159 Kč

• cena za opakované doručení v případě nezastižení příjemce květiny: 159 Kč

• po-pá doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00 hod.

• so: 9:00 -18 hod.

• pro doručení v den objednávky je nutné objednat do 15:00 hod.

• smuteční věnce je nutné objednat 3 dny před datem doručení
Ověřeno zákazníky Heureka

Květinové slevy a novinky
Buďte první, kdo se dozví o slevách a květinových tipech!
Vložením mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů