Rozvoz květin Liberec

Rozvoz květin Liberec

Potřebujete doručit květiny v Liberci nebo blízkém okolí? A záleží Vám na tom, aby kytice byla opravdu pěkná,  kreativně uvázaná zkušenými květináři a také profesionálně předaná obdarované osobě v požadovanou dobu? Ať se jedná o donášku květiny na privátní adresu nebo na adresu společnosti, zajistíme vše tak, aby měl příjemce květiny radost i okamžik překvapení z krásného pugetu.

Na Liberecku pro nás váže místní zkušená floristka a květiny  připravuje čerstvě před odvezením. Ke kytici můžete ponechat vzkaz, který je vložen do obálky.  Rozvoz květiny proběhne do několika hodin od objednání. Pokud víte, kdy bude obdarovaný na adrese k zastižení, uveďte tyto informace do Poznámky během objednávky, usnadníte tak dodání květiny. 

Pro nevšední příležitosti doporučujeme ke květině přidat i dárek, v naší nabídce naleznete bonbonieru, víno, či sekt. Pro vyhotovení kytice na míru, větší květinové aranže nebo jiné specielní požadavky jsme Vám rádi k dispozici na  lince zákaznického centra +420 792487101. 


Doručovací náklady a časy pro Liberec a okolí

doručení v pracovních dnech: 159 Kč

• doručení v sobotu: 159 Kč

• cena za opakované doručení v případě nezastižení příjemce květiny: 159 Kč

• po-pá doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00 hod.

• so od 9:00-14 hod., v exponovaných dnech do 18 hodin

pro doručení v den objednávky je nutné objednat do 15:00 hod.

• smuteční věnce je nutné objednat 3 dny před datem doručení
Ověřeno zákazníky Heureka

Květinové slevy a novinky
Buďte první, kdo se dozví o slevách a květinových tipech!
Vložením mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů