Rozvoz květin Kadaň

Rozvoz květin Kadaň

Rádi pro Vás uvážeme krásnou voňavou květinu a doručíme ji kamkoliv v Kadani a po okolí. Pokud Vám záleží Vám na tom, aby kytice byla opravdu pěkná, aby byla uvázaná zkušeným květinářem dle floristických trendů a také kvalitně předaná příjemci, pak svěřte objednávku k nám. Jsme floristická společnost se stoletou tradicí značky v zahraničí a zakládáme si na výběru floristů, kteří pro nás kytice váží a doručují.

Květiny pro Kadaňsko vyhotoví  naše místní zkušená floristka. Zajistí rozvoz květin domů nebo do firmy, podle Vašeho požadavku.  Ke květině můžete ponechat vzkaz, který vkládáme do obálky, aby se sdělení nedostalo k nepovolaným očím. Květiny jsou vezeny na vodě, proto se nemusíte bát, že během doručování ztratí na kráse nebo čerstvosti.

Pro nevšední příležitosti a významné chvíle doporučujeme květinu ozvláštnit přidaným dárkem, v naší nabídce naleznete bonbonieru, víno, či sekt. Pro nestandartní přání, jakými jsou kytice na míru, větší květinové aranže nebo aranže pokojových rostlin jsme Vám rádi k dispozici na zákaznické lince +420 792487101. 


Doručovací náklady a časy pro Kadaň

doručení v pracovních dnech: 159 Kč

• doručení v sobotu: 159 Kč

• cena za opakované doručení v případě nezastižení příjemce květiny: 159 Kč

• po-pá doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00 hod.

• so od 9:00-14 hod.

• pro doručení v den objednávky je nutné objednat do 15:00 hod.

• smuteční věnce je nutné objednat 3 dny před datem doručeníTyhle kytice doručujeme do města Kadaň