Rozvoz květin Mělník

Rozvoz květin Mělník

Jsme připraveni pro Vás uvázat krásnou voňavou květinu a doručit ji kamkoliv v Mělníce a po okolí. Pokud Vám záleží Vám na tom, aby kytice byla krásná,  uvázaná zkušeným květinářem dle floristických trendů a také kvalitně předaná příjemci, pak objednejte u nás. Jsme floristická společnost se stoletou mezinárodní tradicí značky a zakládáme si na výběru květinářství, kteří pro nás kytice váží a doručují.

Květiny pro Mělnicko vyhotoví naše partnerské místní květinářství. Zajistíme pro Vás donášku květin domů nebo do  firmy. Ke květině můžete ponechat vzkaz, který vkládáme do obálky, aby se sdělení nedostalo k nepovolaným očím. Květiny jsou vezeny na vodě a neztratí tedy na kráse nebo čerstvosti. 

Pro nevšední příležitosti a významné chvíle doporučujeme květinu doplnit přidaným dárkem, v naší nabídce naleznete bonbonieru, víno, či sekt. Pro nestandartní přání, jakými jsou kytice na míru nebo větší květinové aranže jsme Vám rádi k dispozici na zákaznické lince +420 792487101.


Doručovací náklady a časy pro Mělník a okolí

doručení v pracovních dnech: 159 Kč

• doručení v sobotu: 159 Kč

• cena za opakované doručení v případě nezastižení příjemce květiny: 159 Kč

• po-pá doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00 hod.

• so od 9:00-14 hod.

• pro doručení v den objednávky je nutné objednat do 15:00 hod.

• smuteční věnce je nutné objednat 3 dny před datem doručeníNaposledy doručené kytice v městě MělníkOvěřeno zákazníky Heureka

Květinové slevy a novinky
Buďte první, kdo se dozví o slevách a květinových tipech!
Vložením mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů