Rozvoz květin Moravské Budějovice

Rozvoz květin Moravské Budějovice a okolí

Potřebujete doručit květiny do města Moravské Budějovice nebo v blízkém okolí? A záleží Vám na tom, aby kytice byla opravdu krásná, originálně uvázaná zkušenými floristy a také profesionálně předaná příjemci v požadovanou dobu? Zajistíme pro Vás odpolední doručení květiny na privátní adresu nebo dopolední závoz do firmy, jak si budete přát.

Květiny připravujeme čerstvě před odvezením. Doporučujeme ke květině připsat vzkaz, aby obdarovaná osoba věděla, komu může za květiny poděkovat. Pro nevšední příležitosti a významné chvíle můžete ke květině přidat dárek, v naší nabídce naleznete bonbonieru, víno, či sekt.

Pro nestandartní přání, jakými jsou kytice na míru nebo větší květinové aranže jsme Vám rádi k dispozici na zákaznické lince +420 792487101. Rozvoz květiny proběhne do několika hodin. Pokud víte, kdy bude obdarovaný na adrese k zastižení, uveďte tyto informace do pole Poznámky během objednávky.


Doručovací náklady a časy pro Moravské Budějovice a okolí

doručení v pracovních dnech: 159 Kč

• doručení v sobotu: 159 Kč

• cena za opakované doručení v případě nezastižení příjemce květiny: 159 Kč

• po-pá doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00 hod.

• so od 9:00-14 hod.

• pro doručení v den objednávky je nutné objednat do 15:00 hod.

• smuteční věnce je nutné objednat 3 dny před datem doručeníNaposledy doručené kytice v městě BudějoviceOvěřeno zákazníky Heureka

Květinové slevy a novinky
Buďte první, kdo se dozví o slevách a květinových tipech!
Vložením mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů