Rozvoz květin Tachov

Rozvoz květin Tachov

Rádi pro Vás uvážeme krásnou voňavou květinu a doručíme ji kamkoliv v Tachově a po okolí. Pokud Vám záleží Vám na tom, aby kytice byla opravdu pěkná, aby byla uvázaná zkušeným květinářem dle floristických trendů a také kvalitně předaná příjemci, pak objednejte u nás. Jsme floristická společnost se stoletou tradicí značky v zahraničí a zakládáme si na výběru floristů, kteří pro nás kytice váží a doručují.

Květiny pro tachovsko vyhotoví a zaveze naše zkušená floristka. Zajistí rozvoz květiny domů nebo do firmy, rozvoz o víkendu nebo ve všední den. Ke květině můžete ponechat vzkaz, který vkládáme do obálky. Květiny jsou vezeny na vodě, proto během doručování neztratí na kráse nebo čerstvosti.  Jsou vloženy do dárkové taštičky.

Pro nevšední příležitosti a významné chvíle doporučujeme květinu doplnit  dárkem, v naší nabídce naleznete bonbonieru, víno, či sekt. Pro nestandartní přání, jakými jsou kytice na míru nebo větší květinové aranže jsme Vám rádi k dispozici na zákaznické lince +420 792487101.

Doručovací náklady a časy pro Tachov

doručení v pracovních dnech: 159 Kč

• doručení v sobotu: 159 Kč

• cena za opakované doručení v případě nezastižení příjemce květiny: 159 Kč

• po-pá doručujeme kytice v rozmezí 8.00 – 20.00 hod.

• so od 9:00-14 hod.

• pro doručení v den objednávky je nutné objednat do 15:00 hod.

• smuteční věnce je nutné objednat 3 dny před datem doručeníNaposledy doručené kytice v městě TachovOvěřeno zákazníky Heureka

Květinové slevy a novinky
Buďte první, kdo se dozví o slevách a květinových tipech!
Vložením mailové adresy souhlasíte se zpracováním osobních údajů