Mezinárodní den žen, který se slaví v Česku každoročně 8.3., se blíží! Abychom Vám usnadnili pořízení pěkného dárku pro výjimečnou ženu k příležitosti MDŽ, připravili jsme pro Vás soutěž o atraktivní výhru:  3 výherci získají set krásné kytice a značkové kosmetiky Dermacol! Tento krásný balíček bude zaslán dne 8.3. na adresu, kterou si výherce stanoví.

 Mezinárodní den žen je ideální příležitost věnovat pozornost ženě, na které Vám záleží. Obdarovanou se může stát manželka, mamimka, babička nebo i kamarádka či kolegyně v práci. A už dávno neplatí, že květiny k tomuto svátku věnují pouze muži. Obdarovávají velmi hojně také ženy.   Vždyť je také proč.

Pojďte tedy s námi soutěžit o dárkový set s  krásnou voňavou kyticí a 4 kosmetickými produkty známé značky Dermacol! Soutěž probíhá na našem IG účtu s těmito  pravidly:

Soutěž na Instagramu o kosmetiku Dermacol a kytici Fleurop

Soutěžit můžete od 26.2. do 5.3. 2023 na Instagramu zde.

Jak soutěžit:

  • Dejte vědět o soutěži pomocí komentáře Vaší blízké ženě, která by si výhru zasloužila a zároveň napište proč ✔
  • Dejte like příspěvku o soutěži
  • Sledujte @fleurop_cz a @dermacol_cz_sk

Výherci budou vylosováni v pondělí  6.3. 2022.

 Výherní balíček 4 kosmetických produktů a krásné kytice dorazí výhercům a nebo obdarovaným 8.3. 2023. Jména výherců budou zveřejněna na profilu fleurop.cz dne 10.3. 2023. Soutěž není sponzorována, podporována ani spravována společností Instagram (Meta) a nijak s ní nesouvisí.

 

Výhra pro 3 šťastlivce

Výherci soutěže nebo jimi obdarované ženy se mohou těšit na voňavé a kosmetické překvapení. Krásně zabalený dárkový balíček doručí kurýr PPL mezi 10 a 14.hodinou dne 8.3. až do rukou obdarovaných. V balíčku obdarované ženy naleznou čerstvou kytici a následující kosmeticku Dermacol

 

Dárkový balíček obsahuje:

      řasenku Infinity Dermacol

      sprchový gel Flowe car růže Dermacol

      sprchový krém Flowe car růže Dermacol

      Novinku: Dolce vita hydratační rtěnku Dermacol

      krásnou voňavou kytici od Fleurop

Kosmetika Dermacol

Výrazný a neodolatelný pohled díky tvarující řasence Dermacol a šťavnaté lesklé rty krásně podtrhnou ženský vzhled! Milujete navíc vůni růží? Nechte se unést péčí sprchového gelu a krému řady Flowe car s přísadou růže. Tuto voňavou květinovou kosmetikou Dermacol očekávejte v elegantním dárkovém balíčku!

Kytice od Fleurop

V této soutěži můžete vyhrát nádhernou kytici s názvem Něžná a šarmantní, v růžovém provedení růží, eustom, gerber a alstromerií. Kráse této kytice jistě podlehnete!

Květinová kolekce k MDŽ  je pestrá, svěží, nápaditá a optimistická. Zveme Vás k inspiraci do této naší květinové kolekce. Pokud se Vám nepodaří být výhercem, můžete využít naší služby doručení kytice na adresu obdarované.

 

Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži!

 

Úplná pravidla soutěže

Tato pravidla slouží jako doplnění informací týkajících se pravidel soutěže uvedených organizátory na sociální síti, kde je soutěž organizována.

Organizátorem soutěže jsou společnosti: Fleurop - Interflora Česká s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 795/40, Praha 11000 a Oxalis  s.r.o., se sídlem K Teplinám 663, Slušovice 76901 (dále jen „organizátoři“).

I. Termín a místo konání soutěže

Soutěž se uskuteční v rámci účtu organizátorů na sociální sítích v době a na území uvedeném v informacích o soutěži na sociální síti.

II. Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let s adresou pro doručování na území České republiky.  Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly a podmínkami soutěže.

III. Podmínky soutěže a výhry

Podmínky výhry a pravidla, dle kterých bude určeno pořadí výherců, jsou uvedeny v informacích o soutěži na sociální síti.

V informacích o soutěži je dále popsána i samotná výhra. Předání výhry výherci bude zajištěno prostřednictvím třetí strany zajišťující doručovatelské služby, konkrétně prostřednictvím doručovací služby PPL. Adresa obdarované osoby musí být na území ČR.

IV. Zpracování osobních údajů

Účastí v této soutěži bere soutěžící na vědomí zpracování poskytnutých osobních údajů pro účely realizace (tedy jejího vedení, organizace a vyhodnocení) této soutěže, veřejné vyhlášení výherce (na sociálních sítích organizátorů) a kontaktování výherce z důvodu oprávněného zájmu organizátora na úspěšné realizaci soutěže. Zpracovány budou kontaktní údaje účastníka.

Účastník bere na vědomí, že poskytuje svoje osobní údaje dobrovolně a že má právo na přístup k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů a namítání jejich zpracování. V případě pochybností o dodržování práv organizátorem se účastník může obrátit na organizátory soutěže nebo Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

Autor článku: Jitka
Zajistit pro Vás krásné kytice, lákavé cenové nabídky a hladký průběh objednávky je mým denním potěšením. Mimoto ráda občas píši o našich květinových událostech a také tipech, jak nám mohou květiny zkrášlit a obohatit všední den.
Přání k MDŽ – popřejte důležitým ženám ve vašem životě
Mezinárodní den žen neboli MDŽ je významný den, kdy oslavujeme ženy a jejich důležitou roli v životě každého z nás. Pokud tedy máte nějakou ženu ve svém ok...
Tipy na dekorace ze sušených růží – využijete je doma i jako dárek
Dostali jste k Valentýnu, narozeninám nebo jiné příležitosti krásnou kytici růží? I sebezdravější květina po pár dnech začne chřadnout a postupně uschne. K...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost