Mezinárodní den žen neboli MDŽ je významný den, kdy oslavujeme ženy a jejich důležitou roli v životě každého z nás. Pokud tedy máte nějakou ženu ve svém okolí, určitě byste si měli do kalendáře poznamenat datum 8. března. Představuje totiž dokonalou příležitost vyjádřit, co pro vás ve vašem životě znamená – třeba pomocí kytice a originálního přání. Jak popřát k MDŽ? 

Jak by mělo vypadat přání k MDŽ?

Pro tuto příležitost se skvěle hodí klasická přáníčka i kytice se vzkazem – předat ji můžete sami nebo prostřednictvím kurýra. V rámci samotného přání buďte kreativní, čímž ukážete, že vám na obdarované opravdu záleží. Zároveň ale pamatujte na to, že méně je někdy více. Místo otřepaných klišé raději popřejte od srdce

Vložte do přání kousek sebe

Tvořte své přání k MDŽ s úctou, kterou si obdarovaná žena určitě zaslouží. Při výrobě či výběru přání rozhoduje zejména to, jaký vztah k ženě máte – tudíž jestli se jedná o vaši babičku, maminku, partnerku, sestru nebo kolegyni v práci. 

 

Čím bližší vztah máte, tím více se můžete otevřít a případně vyjádřit své nejniternější pocity. V přání nezapomeňte ženě popřát štěstí, zdraví, lásku nebo mnoho úspěchů v osobním i pracovním životě. Současně můžete vyjádřit, jak moc pro vás znamená, a projevit jí svoji vděčnost za všechno, co pro vás dělá. 

Naopak se snažte vyhýbat zaběhlým frázím či přáním, která pouze o kopírujete z internetu. Snažte se být osobní a dejte najevo, že vám na dané ženě opravdu záleží – v přání můžete použít například její oblíbený citát nebo osobní vtip, který pochopí jen ona.

Mezinárodní den žen je skvělou příležitostí pro vyjádření vděčnosti a úcty všem ženám, které jsou pro vás důležité. Pokud se jim rozhodnete darovat přání, nezapomínejte na to, aby bylo originální a zároveň osobní. K přání můžete připojit i jednu z našich krásných kytic, s níž zaručeně vykouzlíte úsměv na tváři každé ženě.

 


 

FAQ:

Co napsat do přání k MDŽ?

Při psaní přání se řiďte tím, jaký vztah s obdarovanou máte. Pokud se jedná o člena rodiny, je určitě na místě vyjádřit úctu, vděčnost a popřát hodně štěstí, zdraví a lásky. Jestliže jste s danou ženou spíše v pracovním vztahu, bude lepší držet se zpátky a ocenit například její práci či charakter. U přítelkyně či vaší tajné lásky se můžete otevřít mnohem více. Ve všech případech k přání můžete připojit i citát nebo třeba krátkou báseň.

Co napsat holce k MDŽ?

Z velké části záleží na tom, jak dlouho spolu s partnerkou jste. Na začátku vztahu si bohatě vystačíte s jednoduchým přáním, pokud se však dobře znáte a máte něco za sebou, klidně můžete popustit uzdu svojí fantazii a vyjádřit jí svoji lásku. Zrekapitulujte váš vztah, vzpomeňte na nejkrásnější společné momenty nebo naznačte své plány do budoucna. Buďte přitom kreativní a nebojte se romantiky. 

Jak popřát ke dni žen?

Jestliže chcete ženě popřát k MDŽ, určitě je nejlepší volbou klasické přání. Kromě něj žena určitě ocení krásnou kytici nebo menší dárek například v podobě kvalitního vína nebo bonboniéry. Zbytečně to však nepřehánějte a u žen, se kterými nemáte vyloženě blízký vztah, se držte spíše decentních gest.

Jak napsat přání k svátku?

Pokud píšete přání k svátku, nespoléhejte na otřepané fráze používané v každém druhém přání v obchodě. Raději vsaďte na vlastní kreativitu a pokuste se sepsat vlastní text. Dejte přitom najevo, že jste na danou osobu skutečně mysleli a vaše slova jsou upřímná. Takové přání udělá dotyčné o to větší radost.

 

Autor článku: Jitka
Zajistit pro Vás krásné kytice, lákavé cenové nabídky a hladký průběh objednávky je mým denním potěšením. Mimoto ráda občas píši o našich květinových událostech a také tipech, jak nám mohou květiny zkrášlit a obohatit všední den.
Květiny vhodné k sušení – které vypadají nejlépe?
Vazby ze sušených květin se hodí jako dárek, ale poslouží i jako dekorace. Z vylisovaných květin z květinářství zase připravíte originální přání a jmenovky...
SOUTĚŽ K MDŽ o kytici a kosmetiku
Mezinárodní den žen, který se slaví v Česku každoročně 8.3., se blíží! Abychom Vám usnadnili pořízení pěkného dárku pro výjimečnou ženu k příležitosti MDŽ,...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost