Nezapomeňte na svou maminku k svátku Dne matek a vyhrajte pro ni květinový pugét se šperkem, včetně doručení na její adresu!

  

Svátek našich maminek se každoročně slaví druhou květnovou neděli. Tentokrát to bude 14. května. Zajistěte si pro maminku krásný dárek zdarma tím, že se stanete jedním ze 4 výherců naší soutěže o krásnou kytici Fleurop v hodnotě 1199 Kč a pozlacený náramek v hodnotě 1399 Kč od Boho Design. A to není ještě všechno! Tento hodnotný dárkový set zašleme na adresu Vaší maminky ke Dni matek dne 12.5. na adresu kamkoliv v České republice, kterou si výherci stanoví.

 

Den matek je ideální příležitost poděkovat našim maminkám za vše, co pro nás v životě udělaly. Takový dárek bude pro maminku jistě jedním z emotivních zážitků, až si překvapeně převezme kytici od kurýra a přečte Vaše láskyplné poděkování.

Pojďte tedy s námi soutěžit o 4 dárkové sety nádherné kytice Fleurop a pozlaceného šperku na ruku značky Sun light ! Soutěž probíhá na našem IG účtu i účtu partnera  s těmito  pravidly:

 

Soutěž na Instagramu o pozlacený náramek a kytici Fleurop

Soutěžit můžete od 1.5. -  9.5. 2023 na našem Instagramu.

Jak soutěžit:

  •  Napište do  komentáře, za co byste chtěli maminku obdarovat
  •  Dejte like příspěvku o soutěži
  • Sledujte @fleurop_cz a @bohodesign.cz  

Výherci budou vylosováni ve středu  10.5. 2023.

 

Výherní balíček hodnotného šperku a krásné kytice  dorazí výhercům a nebo obdarovaným 12.5. 2023. Jména výherců budou zveřejněna na profilu fleurop.cz dne 15.5. 2023.

Soutěž není sponzorována, podporována ani spravována společností Instagram (Meta) a nijak s ní nesouvisí.

Výhra pro 4 šťastlivce

Výherci soutěže nebo jimi obdarované maminky se mohou těšit na dárek zabalený v  designovém kartonu, který doručí kurýr PPL mezi 8 a 16 hodinou dne 12.5. až do rukou obdarovaných. V balíčku obdarované maminky naleznou pěknou kytici z kolekce Fleurop a pozlacený, originální, ručně vyrobený náramek, pozlacený 18 kt zlatem od firmy Boho Design.

 

Dárkový balíček obsahuje:

 

Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži!

 

Úplná pravidla soutěže

Tato pravidla slouží jako doplnění informací týkajících se pravidel soutěže uvedených organizátory na sociální síti, kde je soutěž organizována.

Organizátorem soutěže jsou společnosti: Fleurop - Interflora Česká s.r.o., se sídlem Václavské náměstí 795/40, Praha 11000 a Oxalis  s.r.o., se sídlem K Teplinám 663, Slušovice 76901 (dále jen „organizátoři“).

I. Termín a místo konání soutěže

Soutěž se uskuteční v rámci účtu organizátorů na sociální sítích v době a na území uvedeném v informacích o soutěži na sociální síti.

II. Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let s adresou pro doručování na území České republiky.  Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s pravidly a podmínkami soutěže.

III. Podmínky soutěže a výhry

Podmínky výhry a pravidla, dle kterých bude určeno pořadí výherců, jsou uvedeny v informacích o soutěži na sociální síti.

V informacích o soutěži je dále popsána i samotná výhra. Předání výhry výherci bude zajištěno prostřednictvím třetí strany zajišťující doručovatelské služby, konkrétně prostřednictvím doručovací služby PPL. Adresa obdarované osoby musí být na území ČR.

IV. Zpracování osobních údajů

Účastí v této soutěži bere soutěžící na vědomí zpracování poskytnutých osobních údajů pro účely realizace (tedy jejího vedení, organizace a vyhodnocení) této soutěže, veřejné vyhlášení výherce (na sociálních sítích organizátorů) a kontaktování výherce z důvodu oprávněného zájmu organizátora na úspěšné realizaci soutěže. Zpracovány budou kontaktní údaje účastníka.

Účastník bere na vědomí, že poskytuje svoje osobní údaje dobrovolně a že má právo na přístup k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů a namítání jejich zpracování. V případě pochybností o dodržování práv organizátorem se účastník může obrátit na organizátory soutěže nebo Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

 

 

 

Autor článku: Jitka
Zajistit pro Vás krásné kytice, lákavé cenové nabídky a hladký průběh objednávky je mým denním potěšením. Mimoto ráda občas píši o našich květinových událostech a také tipech, jak nám mohou květiny zkrášlit a obohatit všední den.
Není tulipán jako tulipán – co možná o tulipánech nevíte
Tulipány jsou společně s růžemi nejoblíbenější květinou po celém světě. Pokud vyslovíme slovo tulipán, okamžitě se nám v mysli vybaví Nizozemí, největší k...
Pivoňka - letní královna všech zahrádek. Rady pro její pěstování.
Pokud je Vaší nejoblíbenější letní květinou majestátní pivoňka a rádi byste se o ní dozvěděli více, případně uvažujete o tom se pustit do jejího pěstování...

Hodnocení zákazníky Heureka
568 recenzí na Heureka.cz | Celková spokojenost